Hee dames! Hier weer een kleine update! Afgelopen woensdag de inseminatie gehad en aan de ene kant vond ik het reuze meevallen maar toch weten ze het voor elkaar te krijgen om je nog even de stuipen op het lijf te jagen om bepaalde dingen niet te vertellen.... Mijn vriend had zijn potje ingeleverd en om 11 uur wist de arts me te vertellen dat ze 80% konden gebruiken en dat dat echt top resultaat was... Natuurlijk was ik daar heel blij mee maar toch best gek als je vriend 2 keer te horen heeft gekregen dat zijn zaad niet van top kwaliteit is... De inseminatie zelf ging eigenlijk best goed, het voelde als een ongesteldheids krampje maar het was nog niks vergeleken met mijn menstruatie of toen ik de HSG Scan moest ondergaan dus dat is fijn. Ik mocht ook gewoon meteen weer naar huis... Na 3 uur begon ik krampjes te voelen en een half uur daarna begon ik een beetje te bloeden, ik schrok me rot! Het was 2 voor half 3 en ik wilde natuurlijk meteen bellen maar ze waren pas om half 3 precies weer bereikbaar, en wat duren die 2 rot minuutjes dan verschrikkelijk lang! De vrouw aan de telefoon vond het geloof ik wel grappig dat ik daarvoor belde want die zei heel leuk : Ja, dat horen we wel vaker!! Tsja, ik niet! Maar het kwam waarschijnlijk doordat er iets beschadigd was binnenin en kon geen kwaad. Het bloeden stopte eigenlijk ook gelijk weer.... Nu 5 dagen later voel ik zo nu en dan wat steekjes, krampjes en tintelingen, ik weet niet zo goed wat ik ervan moet denken, aan de ene kant geeft het hoop maar aan de andere kant probeer ik me ook weer niet gek te laten maken... In mijn achterhoofd zit nog altijd dat stemmetje dat het toch niet zo is... Heel bizar.... De afgelopen tijd heb ik wel 2 testen gedaan, 1 de dag na de prik waardoor de test meteen knal positief uitsloeg en vanmorgen 1 die nog maar heel licht positief is. Dit doe ik eigenlijk om zeker te weten dat de hormonen uit mijn lichaam zijn en ik dus niet in de war raak als de test straks positief blijkt te zijn... Zo, ik moest mijn verhaal eventjes kwijt meiden... Hihi! Knufje xxx
Sd6; wat een belevenis allemaal, en wat spannend! Wanneer kun je beginnen met testen? Of doen ze dat aan de hand van opeenvolgende echos? Natuurlijk wist je niet wat je stond te wachten! Hopen dat het gauw lukt meid!!
Hopen dat we zaterdag weer kunnen brullen miloena!! en sd6.. miloena is me net voor.. ik wou tzelfde zeggen en vragen!
Jeetje SD6 wat een gebeuren allemaal! Hopelijk brengt het jullie heel erg veel moois! En bijzonder dat het zaad van je vriend nu ineens voor 80% goed was! Hopen dat het dan ook direct raak is! Ben ook erg beniewd wanneer je kan testen, 14 dagen na iui toch vaak als je niet ongesteld bent worden? En verstandig idd om goed te checken wanneer de gespoten hormonen uit je bloed zijn!
Spannend, SD6! Wat een gedoe haha. Vanochtend wat roze afscheiding verloren en heb weer krampen haha. Heb het idee dat de duivel weer onderweg is
@mellie ; Laten we hopen dat dit een plakbeeb is!!! Als dat niet zo is, moet je misschien een stollingsplaatjes onderzoek laten doen, kan zijn dat je problemen hebt met je stolling waardoor een vruchtje nooit goed kan hechten of je lichaam maakt geen goede schifting met eicellen die anders afgestoten hadden moeten worden.
Seepje: Haha deze maand niet hoor. Misschien van Klaas Vaak Neee dit is echt ongesteld zijn. Dit is de enige tijd dat ik chocola wil en een puist op mijn voorhoofd heb. Buiten mijn ongi heb ik een hekel aan chocola hahaha.
Ok dan ben je heel vlot weer ongesteld ik dacht dag 17 dan zou het innesteling kunnen zijn! Hopen dat je cyclus snel 'normaal' is
Seepje: Haha ja ik verwachtte het ook niet hoor. Ik denk dat mijn lichaam een beetje wraak op me aan het nemen is. Maar ik sta nergens meer van te kijken op het moment. Miloena: Hebben we nog nieuws? Of ben je toch ongesteld geworden?
Hoi meiden, mag ik mij hier ook melden?? Ben 25 jaar, en 1,5 jaar getrouwd. Nu wij eindelijk ons paleisje hebben en alles op rit willen wij dolgraag voor ons wondertje gaan zorgen. Maar eerst een wonder maken. Ik ben in december 2013 gestopt de pil, en heb heel onregelmatige cyclussen. Wel ongesteld, maar er valt geen touw aan vast te knopen. Uitgaande van vorige maand 40 dagen zou vandaag mijn nod zijn, maar uiteraard laat deze het afweten. Wil na mn ongi beginnen met ovulatietesten. Volgens mij heeft dat nu namelijk helemaal geen zin. Ook ben ik na het lezen van veel positieve berichten begonnen met teunisbloemolie en tarwekiemolie. Weet even niet wat ik hier nu nog meer moet zetten.
Hee meiden, Helaas geen positieve test meer in handen gehad, maar het positieve nieuws is nog geen druppel rood, zelfs de symptomen van ongesteldheid niet aan de orde! spanneeend! Rvdc: Leuk en gezellig dat je mee komt kletsen!
Spannend kan een lange lf zijn of late innesteling... maar toch ook een verlate eisprong.... Rvdc ; welkom! Oh en ik ben verliefd op mn buikje hihi. Hij gaat nu ook echt niet meer weg na een toilet bezoek of nacht slapen
@seepje: De eisprong duidelijk gevoelt en met ovulatietesten getest, dus het is 3 dagen over tijd of idd late innesteling. Gister kreeg ik wel menstruatiekrampen maar het kan ook de veranderingen zijn.. het is maar weer afwachten!! In ieder geval nog geen druppel bloed gezien! Wauw je buikje begint echt al te groeien! Prachtig meid!
Rvdc; welkom!! Miloena: oh dat moet zo frustrerend zijn! Hopen op een late ei dan maar! Spannundddd! Seepje: wat een mooie buik al!
Dank jullie wel meiden! Ik wil denk ik vanaf vrijdag weer gaan testen! In het ziekenhuis werd gezegd dat als ik na 16 dagen vanaf de iui (11 juli) nog niet ongesteld ben dat ik dan in de ochtend langs moet komen voor een bloedtest, stiekem hoop ik natuurlijk voor die tijd al een positieve test te hebben hihi! Wauw Seepje wat een prachtig buikje heb je al!!!!! Zo'n mooi buikje voorspelt vast ook een prachtig beebje!!
Heey Dames, jullie zullen dit in de ochtend pas lezen maar nadat mijn man besloot om het gezellig te maken vannacht had ik opeens licht roze afscheiding wat bleef komen (bloed mengelmoes met zijn zaad denk ik ) heb ongeveer 6 x afgeveegd en het bleef roze zou dit een late innesteling kunnen zijn of toch een beginnende ongi , merk namelijks niets , geen heftige krampen of rugpijn .. Als ik straks wakker word kijk ik of het nog roZe is. @rvdc welkom @seepje wat een schattig buikje echt mooi !!!
Dat zou dan wel een hele late innesteling zijn Nani als je nu eigenlijk ongesteld had moeten zijn . Ik gok eerder erop dat je vriend iets beschadigd heeft waardoor er iets licht is gaan bloeden. Hopelijk geen voorbode van je menstruatie. Wanneer wilde je gaan testen als het niet doorzet? En hihi vind mijn buikje ook heerlijk Nu mentaal voorbereiden op een dag werken. 8 uur lang zitten, en niet in de mogelijkheid om een fatsoenlijke avondmaaltijd te nuttigen. Daarnaast ook weer een spooknacht achter de rug en ben ik stiekem nu al klaar met dat bedrijf. Vorige week trok ik het gewoon echt niet omdat ik amper 4 uur sliep per nacht om te gaan werken. Toen heb ik mijn 'baas' 10x gebeld, 2x gemaild en 2x gesmst en ik heb gewoon NIETS terug gehoord. Ook heb ik nog steeds geen contract wat volgens hoofdkantoor 2 weken geleden al klaar was, en vind ik het 'niet reageren' zo schijt irritant omdat ik vind dat je zo niet met mensen / klanten / personeel om gaat .
Ik heb 2x een negatieve test gehad op 28ste en de 30ste , ik was van plan om vrijdag nog 1x te testen als ik nog niet ongi ben geworden.Het bloeden is trouwens gestopt. Jeetje daar kan ik mij ook echt aan irriteren het is toch asociaal om je werknemer te negeren en om te reageren wanneer je er wel zin in hebt .. Ik hoop dat je gauw je contract krijgt hoor. Toen ik pas begon met werken heb ik een zowat een maand gewerkt voordat ik mijn contract kreeg 😐 echt super irritant
Ik heb besloten dat ik niet meer ga werken voor ik mijn contract heb, dit omdat ik dan dus ook niet verzekerd ben tegen een mogelijk bedrijfsongeval en ik dat risico met de kleine wurm in mijn buik niet wil lopen. Dus ik ga er straks heen, neem mijn werkkleding mee maar ga niet werken. En ga ook aangeven dat ik dit als zeer onprettig heb ervaren en niet weet of ik dit wel wil. Ik heb gelukkig meerdere oproep functies dus ik zou het wel kunnen missen. En verstandig om even te wachten. Ik hoop dat hij dan vrijdag positief is!!