Hey, Het aantal rondes weet ik zo niet meer... maar ong. 10 maanden. Ben benieuwd hoe het nu gaat. Hoor veel in m'n omgeving dat het bij de tweede ineens veel sneller ging dan verwacht hopen we dan maar op. @ Chelleke: Balen!!!!!:x
Dag dames, even een vraagje hebben jullie ook weleens meer dan een week lang last van hoofdpijn en af en toe wat steekjes in de onderbuik voordat de menstruatie op gang komt? Ik blijf er last van houden, nou kan de hoofdpijn natuurlijk ook door het weer komen maar ja daar krijg ik geen buikpijn van. En die buikpijn komt in vlagen en is telkens maar heel kort word er een beetje gek van. Herkent iemand dit of helemaal niet? Ik heb dit bij andere menstruaties zowel na de vroeggeboorte als na de geboorte nooit gehad.
Hey Sandra ik heb dat met mijn vorige ronde gehad. Hoofdpijn, buikpijn en in mijn onderrug. Ik heb dat bijna 2 weken gehad
Hallo meiden, Wat hebben jullie veel gekletst, gezellig! @ Wannabemom: van ons meisje was ik in de eerste ronde zwanger. Ik was er toen ook niet echt mee bezig, ik had totaal niet verwacht dat het al zo snel raak zou zijn. Superleuk natuurlijk. @ Chelleke: heeerlijk zo'n nacht En wat balen dat je ongesteld geworden bent! Knuff! @ Sandra: nee ik heb geen last van hoofdpijn voor mn menstruatie en steekjes in mn buik. Ik voel vaak aan mn onderrug (beetje drukkend gevoel) dat mn menstruatie er aan zit te komen. Fijne avond meiden!
Hee Chelleke, nou ik heb dus misschien nog een week te gaan voor mn menstruatie begint lekker irritant. Nou ja hopelijk gaat die hoofdpijn in ieder geval weg een beetje buikpijn vind ik niet zo erg. Het vervelende is dat je telkens denkt dat het dan de volgende dag wel komt maar dan blijft het weer weg en ik wil gewoon graag weten waar we aan toe zijn. Nou ja we wachten wel gewoon rustig (maar niet heus ) af. Slaap lekker en ik hoop dat je een betere nacht hebt dan afgelopen nacht. Weltrusten allemaal
Ja leuk is anders hè....je weet niet goed waar je aan toe bent. Sterkte deze week Duimen op iets positiefs Trusten
Goedemorgen, lekker geslapen allemaal? Hier een heerlijke rustige nacht gehad en we konden lekker uitslapen tot 8 uur. Nou hier nog geen verandering voor het eerst sinds een week niet opgestaan met hoofdpijn dus dat is prettig. Hopelijk blijft die hoofdpijn nou gewoon weg. Fijne dag allemaal
Goedemorgen allemaal, @Chelleke: ik had nog nooit van zo'n foto gehoord, maar wat fijn dat er niks raars gevonden was en dat het erna meteen raak was! Nu hopen op september, dat was de vorige keer ook de magic month toch Leuk om te lezen hoe lang het bij idereen duurde,gelukkig bij de meesten redelijk snel, hoewel dat natuurlijk niks zegt over de toekomst! Hier even een rustig ochtendje omdat ons mannetje uit logeren is, we waren gister naar een festival. Zo even snel het huis poetsen en dan ons liefie weer halen Al een paar dagen helemaal geen zin om te klussen, zo moe, dus woensdag was de laatste keer, hoop echt dat mijn ei begin vorige week was, anders word het lastig... Het ging tot nu toe zo goed met het om de dag systeem, maar goed..
Kan me voorstellen dat je af en toe geen zin hebt om te klussen dat hebben wij ook hoor. Wij willen het ook om de dag doen maar soms hebben we (of 1 van beide) gewoon echt geen puf meer en dan denken we maar als we geen zin hebben dan schiet het ook niet op dan vrij je alleen maar tegen je zin dat heeft geen nut. Hopelijk heb je inderdaad gewoon je ei al gehad en dan maakt het toch niet meer uit of je wel of niet klust.
@wannabemama ik merk de laatste tijd ook dat de zin om te klussen er niet is. Maakte me daar de 1e ronde best druk om mede omdat ik graag zwanger wil zijn als we trouwen in sept en tja het komt nog altijd niet aanvliegen Maar ik kan mee aardig los maken van die gedachte en heb nu ook zoiets van we zien wel, als we geen zin hebben dan hebben we geen zin dan gebeurt het gewoon niet, dan maar een ronde langer. Vorige maand hebben we niet geklust rond de meest belangrijke dagen zeker niet omdat m'n cyclus ineens langer duurde. Deze ronde hebben we aardig gemikt op de vruchtbare dagen maar ja wie weet hoe mijn cyclus nu weer is...... Ik heb sinds gisteren wel dat geurtjes ineens veel sterker zijn. Ik rook bij m'n tante binnen dat ze paling op hadden en het drinken van m'n aanstaande (sapje) rook ook erg sterk toen hij het inschonk. Ook had ik tijdens de gezellige bijeenkomst van de week het idee dat het van binnen erg gevoelig was en ik heb weleens gehoord dat sommige meiden dat hebben als ze de eisprong hebben.....wij wachten dus maar geduldig af......
Hier ook niet altijd zin om te klussen. Ik ben aan het eind van de dag vaak ook afgebrand en zeker op een werkdag. Tsja dan maar gokken op de vruchtbare dagen maar mijn cyclus na de bevalling is best onregelmatig. Hebben jullie dat ook, dat je cyclus na je zwangerschap/ bevalling anders is als daarvoor? Hier 's avonds veel last van een opgezette buik maarja ik weet bijna zeker dat het deze ronde niet raak kan zijn. Ik heb af en toe het idee dat mn lichaam me voor de gek aan het houden is. Nouja donderdag is mn nod al, dus nog even afwachten.
Dat heb ik ook dat na de bevalling mn cyclus heel anders is, het was na de bevalling eerst om de 3 weken daarna werden het 4 weken toen 5 weken en toen 6 weken, heel onduidelijk. Nu is het dus afwachten hoe het nu is na de miskraam. Ik hoopte er eigenlijk op dat na de bevalling mn hormoonhuishouding anders was geworden waardoor ik wat regelmatiger werd en dat was dus de eeerste 3 maanden wel zo maar daarna dacht mn lichaam laat we nu maar weer gaan rotzooien met die cyclus. Ik hoop voor je dat je lichaam je voor de gek aan het houden is maar je weet het niet meer hè als je zwanger wil worden dan denk je bij alles wat je voelt, voel ik dit nou echt of verbeeld ik het me en wat heeft het dan te betekenen. Ik probeer het allemaal maar gewoon los te laten het komt als het komt, maar dat is wel makkelijker gezegd dan gedaan.
Haai allemaal, Hier druk, moet veel werken, gaat de tijd tenminste snel maar heb eigenlijk het idee dat ik niet zwanger ben deze ronde. Dus ga met niet teveel hoop zitten. Ach is ook niet erg, 't is nog maar ronde 1, op naar de volgende! Zaterdag NOD. Zwaaaai!
Hoi, Ik weet niet of mijn cyclus zo erg veranderd is na de bevalling. Ben vrij vlot na de bevalling weer aan de pil gegaan en voor de bevalling zat ik op 33 dagen nu de eerste pilvrije ronde was ook 33 dagen. Dus als dat zo blijft denk ik dat er bij mij niet veel veranderd is. Hier is verder alles ook rustig. Volgende week weer aan het werk, dus dan is het weer gedaan met de rust. Maar eerst samen maar weer aan het werk . Spannend weer!
Mijn cyclus voor de bevalling was 27/28 dagen en nu de laatste twee keer 33 en 32 dagen :S Daarvoor was het 49 (!!) dagen. Ik ben trouwens na de bevalling pas na ruim 3 mnd weer voor het eerst ongesteld geworden. Ik heb wel 9 weken bv gegeven. @ Sandra: ja je lichaam kan je heel erg voor de gek houden. Ik weet bijna zeker dat het niet raak kan zijn (we hebben maar 1 keer geklust tijdens de vruchtbare dagen). Het ene moment denk ik nee het kan niet en het andere moment denk er is wel een klein kansje. Haha hoezo jezelf gek maken!
je lichaam kan je zeker voor de gek houden hier namelijk nog niet echt symptoompjes maar wel duidelijk zwanger ach het kan allemaal nog komen 15 sep afspraak vk
Hey meiden! Ben echt met werkje bezig, waardoor ik de hele dag alleen maar aan onze wens moet denken.. Heb de hele zolder opgeruimd. Tja en dan kom je dus dingen tegen van toen Milou baby was. En dan komt mijn zus (die op hetzelfde idee kwam) ook aan met 6 dozen jongenskleertjes van haar zoontje en 2 dozen met zwangerschapskleren. Die ben ik dus nu aan het uitzoeken. Gaat dus goed hier! We zitten goed in de klusperiode! Hoop dat ik een mooi verjaardagscadeau krijg. Ben 25 aug. jarig en 26 aug. is mijn NOD. Mijn cyclus is nu veel regelmatiger dan dat íe ooit is geweest. Ik heb jaren de pil geslikt en na Milou heb ik de Mirena-spiraal gehad. Daardoor was ik bijna niet ongesteld. Nu begint het aardig regelmatig te worden. Nou meiden ik ga verder zwijmelen bij ieniemini kleertjes maatje 50-74. Liefs Anouk
haha, dat had ik een paar weken gelden ook toen ik aan het opruimen was, zo schattig allemaal! Kan me niet meer voorstellen dat hij zo klein was. Nou hoop dat je het mooiste verjaardaggeschenk krijgt wat er is. Voor mijn vorige zwangerschap werd mijn cyclus steeds langer na het stoppen met de pil. De voorlaatste ronde zelfs 43 dagen. Hoop dat dat nu niet weer gaat gebeuren,hoewel er wel een stijgende lijn in zit helaas. Trotsemama: fijn dat de eerste afspraak met de VK staat, dit maakt het nog veel echter! Hoop dat de misselijkheid een beetje mee gaat vallen. Was je de vorige keer erg misselijk? Man is van huis vanavond en ik ga heerlijk Private Practice op de bank kijken, koekjes erbij, helemaal zin in