Haha het kan mij niet snel genoeg gaan! Ik zal blij zijn als we een veilig termijn bereikt hebben. We hebben 3 september de eerste echo. Dan ben ik 7 weken en 6 dagen. Ik begin nu toch wel wat kleine dingen te merken aan mijn lijf. Mijn broek zit niet lekker bij mijn buik en mijn darmen zijn van streek. Mijn borsten worden wat gevoeliger en ik ben rond etenstijd echt gesloopt.
Getest met kruidvat early. Ondanks dat in beschrijving stond dat het met eerste urine moest.... zou dat echt zoveel uitmaken? In ieder geval was deze negatief
Kruidvat vind ik sowieso ruk testen. Je bent vandaag 9dpo toch? Vind dat met kruidvat testen nog niks zeggen. Zou sowieso even 11dpo afwachten en dan een predictor Early doen.
Ik vond het ook ik . Het blauwe gedeelte in het vakje wat een pluisje moet geven geeft veel blauw om de streep heen vind ik. Vandaag dag 10 DPO. En die predictor early vond ik zo duur bij kruidvat in de winkel Voor 1 test dat ik daarom kruidvat heb genomen.
Ik ga morgen mijn express terug brengen naar de winkel die ik online had besteld. Dacht dat het ook early waren, maar dat was niet zo
Spannend @Juud88 Zo leuk om te horen dat je al wat veranderingen merkt @Muggenstift Nog een dikke 2,5 week tot de echo, leuk!! Hopelijk gaat de tijd snel!
Hier nog steeds niet echt duidelijke eipijn gevoeld, dus ik zou ook niet weten wanneer hij nou springt of gesprongen is. We hebben gisteren nog geklust en morgen maar weer voor de zekerheid.
Nee die gebruik ik niet, omdat ik m’n eisprong altijd voel, maar dit keer heb ik m niet gevoeld. Af en toe een steekje / menstruatie gevoel. Dan denk ik; daar is het en dan is het ineens ook weer weg. Dus ben deze ronde wel een beetje onzeker.
Daar kan ik me echt nog niks bij voorstellen!! We hebben wel al de eerste aankoop gedaan. We zagen een mooie draagzak voorbijkomen, een stuk goedkoper. Dus die is al besteld. Ik had hem ook niet gevoeld he! Ik was er van overtuigd dat het niet raak kon zijn