Nee maakt echt niks uit. Is wel eens een hele discussie hier gaande geweest op het forum waarin ze lieten zien dat de express zelfs nog een duidelijkere lijn liet zien.
Ik zit nu op cd9. Deze ronde geen ovu testen gebruiken. Ben benieuwd of ik hem zelf ook ontdek of niet. Ga t gewoon om de dag gezellig maken van dag 10 tm 20.
Als je bij de op=op zelf gaat halen hebben ze als het goed is de verpakking met 1 early en 1 express erin.
Hier al 2 dagen steekjes in de baarmoeder. Een soort weeïg drukkend gevoel heb ik in mijn onderbuik. Met vlagen een lichte misselijkheid, die even overgaat als ik wat eet of drink. En zo nu en dan wat steekjes in mijn borsten. Ook voel ik me anders... Ow dames zou het? Ik durf het niet teveel te hopen maar ik weet wel dat ik me zo nog geen ronde heb gevoeld. Misschien herkent een van jullie dit?
Ik herken het 'anders' voelen wel hoor. En daarom testte ik al vroeg.. achteraf al met 3w3d een heel vaag streepje. Testen zou ik zeggen!
Helaas kan ik je daar niet bij helpen. Bij allebei mijn dochtertjes geen klachten gehad, 1 ochtend misselijk geweest en voor de rest niks. Ik ga wel voor je duimen. Wanneer kun je testen? Hier is na 3 dagen mijn menstruatie weer over. Woensdag, donderdag echt heftig geweest, echt super veel buikpijn gehad en gisteren nog iets rood verlies. Vandaag weg. Dit keer 1 dag korter als normaal. Dus het klussen kan weer beginnen, ga op tijd beginnen met de ovulatietesten in de hoop mijn ei op tijd te vinden en niet weer zo'n lange cyclus. Als ik er vanuit ga dat ik een cyclus heb over geslagen, dan zou hij op zich regelmatig kunnen zijn theoretisch gezien dan hé. 54:2=27. Voor nu ga ik weer uit van 32
Ik zit nu een week + 1 dag na mijn positieve ovulatie test. Nog een beetje te vroeg denk ik hè om te testen.
Ik testte 10 dagen na de ovulatie positief. Tuurtest.. dat wel. Dan nog een paar dagen wachten voor jou denk ik
@Witvlindertje spannend! Ik hoop het voor jullie! @2009lisanne fijn, dan kun je weer met een schone lei gaan beginnen. Ben benieuwd wat je cyclus deze keer gaat doen!
Hier is het rekbare afscheiding weer gearriveerd. Zit nu op cd11 en geloof dat dat hier altijd komt een paar dagen van te voren.