@Sjaantje91 Heb je een foto van de echo? En wel fijn dat alles er goed uitzag! Nu lekker ervan bijkomen en relaxen eventjes.. als dat wat lukt want dat is nu lastig.
Wel beter eigenlijk... ik denk dat het voor zwangeren sowieso prettig is om bij de eerste echo gewoon gelijk goed een vruchtje te zien met een mooie hartslag, dan kan je meteen gaan genieten ipv nog een paar weken in stress leven 'klopt het hartje dan straks wel?'. @Sjaantje91 probeer een beetje te relaxen en genieten nu, jezelf niet al te gek maken! Snap dat dat vast heel moeilijk is maar als de vk zei dat alles er eigenlijk goed uit zag is het voor nu goed toch dat hartje komt vanzelf!
Misschien toch een rekenfoutje? Als je menstruatie niet heel regelmatig is komt dat veel voor zei de verloskundige tegen mij aan de telefoon. Ik zei dat ik zelf nu dacht 4 weken en 4 dagen maar blijk morgen al 5 weken te zijn omdat mijn cyclus 25 dagen is en ik had gerekend volgens een cyclus van 28 dagen, maar dat wist ik niet.. Misschien is er bij jou ook zoiets aan de hand?? Dat je minder ver bent dan je dacht?
Ik heb vandaag echt overal last van joh. Hoofdpijn, rugpijn, beetje misselijk, ik kijk een beetje scheel (heb het gevoel dat ik mijn lenzen verkeerd om in heb.. kan niet wachten om ze eruit te doen als ik thuis ben). Denk dat het nu niet lang meer kan duren haha.
Thanks dames! Heb heel de middag geslapen was erg moe haha Nu weer snel maar bed want nu is het al weer laat oeps
Gisteren mijn schoonvader verte,d dat hij weer opa wordt, hij was hartstikke blij! Die man heeft mij echt verrast haha. Daarna bij mijn schoonzus langs geweest, die was ook super blij! Hadden voor hun een zakje met roze blauwe en witte m&ms en zij had het gelijk door, haar vriend niet te grappig, die had de link helemaal niet gelegd, maar uiteindelijk was hij ook heel blij voor ons! Was een mooie avond.
@Sjaantje91 dat kleintje van jullie houdt het nog even spannend. Als het echt niet gaat gewoon de VK bellen hoor! Ik mocht idd geen afspraak onder de 7 weken omdat ze me graag een hartje wilde laten zien. Mijn VK zei dat die bij 7 weken echt moest kloppen, daarvoor kan het onzeker zijn dus plant zij geen echo's in. @San0804 fijn, die reacties!!!