Ik ben wel blij dat ik hier wat begrip krijg dat het best al lang is. Mijn gyneacologe zei eerst tegen mij dat ik wat geduld moest hebben
haha ja dat dacht ik ook. Is voor de rest een vrouw die goed is in haar vak hoor.. en is ondertussen al een paar maanden geleden. Maar ik was er wel wat van geschrokken lol.
Geduld??? Misschien moet je haar ook eens twee jaar laten wachten op iets, dat is meer dan 700 dagen! Haha. Nee, geduld heb je zat gehad. Nu een baby!
Hehe kei lieve reactie! Ik denk wel dat die ook wat meemaken zo die gyneacologen lol als je dan net na een speciale klant komt dan zal er zo ook al sneller wel eens iets uitschieten
hehe geloof mij de zoon zorgt vaak wel voor wat afleiding hahaha Maar het is wel stillaan op aan het raken lol
dat geloof ik ja haha! kan ik me goed voorstellen, hopelijk gaat clomid in combinatie met pregnyl snel helpen! Het is je gegund!
Ik ga zo het lijstje bijwerken Ik ben beetje beroerd vandaag, baal ik wel weer van.. vandaag wilde we insemineren maar misschien morgen. Mijn man staat er heel luchtig in, die heeft zoiets van ik wil altijd wel dus laat maar weten wat ergens super fijn is! Het is echt een schat! Maar ik baal wel echt van dat ik weer geen libido heb.. hij wil het wel samen doen, hij vind niet erg om zichzelf te helpen voor het insemineren maar hij wil het wel het liefst samen doen. Wat ik ook snap, heb ik ook het liefst.. maar de moeheid en de pijn het is echt wel een moodkiller op het moment.. en ik wil zo graag vaker dan 1x insemineren.. weet niet zo goed hoe ik zin moet maken op het moment.. porno en leuk boek lezen enzo doet me op het moment ook niks
haha geen idee. Wanneer ga je naar de dokter? Ik vond dat ik na 1,5 jaar al lang gewacht had Ja 21 jaar is indd best wel lang! heb je last gehad van het ontpillen?