Ja nog steeds grote honger, op zich is dat heel groot probleemhhmm oke zouden dat je banden zijn misschien? Heb je al gevoelt of je je baarmoederrand voelt? hier wordt ie nu best duidelijk erg leuk om dat de voelen ook. Ja idd wel erg prettig hoor dat het allemaal wat minder wordt. Scheelt toch best wel wat, hoef nu niet meteen te eten als ik trek heb en dan al misselijk ben/wordt
snap ik! Ik heb ook gekeken tot ongeveer 30 weken wat voor mij fijn voelde. Misschien gaat het bij jou ook nog wel, of juist helemaal niet. Dat is dan heel goed naar je eigen lichaam luisteren!
Haha dat moest ik je nog vertellen! Ik was vrijdag hartje luisteren en zegt die VK “je baarmoeder groeit al mooi boven je schaambot uit”. Ik zo huhhh ik voel zo vaak en ik voel hem echt niet! Dus toen liet ze me voelen waar die zat... het is echt een randje. Ik vind het best onduidelijk. Kan net zo goed een spiertje zijn die daar loopt. Vandaar dus nooit geweten dat het mijn baarmoeder was.
@Zonnetje19 het zijn gewoon de standaart plinten die in huis zitten. Dus die zitten er al sinds 60 jaren in toen zijn deze apartementen gebouwd haha...
Ik heb uiteindelijk gekozen voor 5 weken van te voren eruit. Hoor van veel mensen dat 4 wel echt zwaar wordt en 6 nog prima te doen is, dus ik dacht ik ga daartussen dan maar zitten
Ja ik voel vanalles daar beneden maar niks voelt verontrustend ofzo. Zo goed banden kunnen zijn of gewoon mijn baarmoeder. Ik vind t allemaal prima
Hehe, ik ben ook een hartediefje, dus geeft niet hoor. Heb je trouwens vandaag al getest of...? Dat is ook nog een goeie redenering idd, heb ik ook al aan gedacht. Helaas vandaag minder goed nieuws, zit weer eens (ben ik zeer gevoelig aan) met een ... sorry is mss wat vies hoor, een schimmelinfectie... daar beneden. Voelde gister tijdens vrijen wel (nóg meer dan anders) pijn maar heb er niet echt aandacht aan geschonken omdat zo'n schimmel bij mij altijd anders tot uiting komt (vorige keren eigenlijk enkel maar irritatie en niet inwendig dus ik herkende de symptomen niet).... tot het na de seks bleef pijn doen... toen ging er een belletje rinkelen. Deze morgen met ontzettend veel pijn opgestaan... gelukkig heb ik ondertussen standaard speciale zalf hiervoor in huis. Zonet na thuiskomst ff aangebracht (inwendig wel dit keer want de pijn zit echt al diep hoor ). Ik hoop zó hard dat het tegen vanavond beter is, dat we weer kunnen klussen.
Oh wat frustrerend en vervelend!!! Kun Je niet zo'n inwendig ding halen. Zon eenmalige capsule. Die doen goed hun werk. Hopelijk is t idd snel over. Overigens niks om je voor te schamen hoor. We zijn allemaal vrouwen en hebben t wss allemaal al eens ervaren.
Oh wat vervelend! En niets om je voor te schamen! Ik ken het. Had het op een gegeven moment 2 × per maand en ben na een half jaar aanmodderen preventief op de 5de cyclusdag een pil gaan slikken en dat hielp erg goed. Juist in je vruchtbare dagen ben je er extra vatbaar voor en dat is erg vervelend als je een kindje wil maken. Let wel goed op jezelf vanavond. Ik snap dat het frustrerend is, maar je wil ook niet meer beschadigen of de vaginistische klachten erger maken door pijn. Heel naar voor je!
Ja ik denk dat we gewoon zullen proberen. En als ik vanavond toch voel dat 't te veel pijn doet dan stoppen we gewoon... hebben toch al 2 keer 'reserve' gedaan dus... @Katjes123 spannende dagen voor jou nu!