Naja mijn man gaat vanavond alleen we hebben een abbo dus we zijn ook wel gewend om soms alleen te gaan. Vind ik ook prima. Een andere dag Zeeland wordt lastig want 1 vriend is daar nu op vakantie en ze gaat over paar dagen maar huis. Plus wij gaan volgende week op vakantie. Dus mijn man gaat morgen misschien ook zonder mij ernaartoe. Vind ik ook prima hoor.. maar was graag meegegaan. Maja ik zie al op tegen werken enzo dus wil gewoon morgen uitgerust genoeg zijn voor een volle werkweek. Tis vooral dus dat ik mezelf beetje in de weg zit. Zeker voor een goed doel natuurlijk. Maar ik moet wel even wennen aan t moe zijn en hoe daarmee om te gaan . Bedankt voor het meedenken iig. Lief.
@San0804 Wou jij wel of niet de babykamer delen of had je dat al gedaan?! @schorpioen1981 Yeahh jongetjes mama!
ah ja herkenbaar! Ik mis ook altijd mijn katten haha! Ben heel benieuwd, hopelijk leuk nieuws! Geniet nog van je vakantie!
lastig die moeheid inderdaad, is even een weg in vinden en overdag wat vaker een dutje.. en als opgeven moment werk echt niet meer gaat dan gewoon op tijd aangeven.. ook al wil je natuurlijk liever zo lang mogelijk wachten.. Jammer van morgen inderdaad, maar kan je man inderdaad beter alleen gaan nu.. lekker dag voor jezelf morgen en beetje bijkomen en wennen aan dat je zwanger bent!
Jeeeeej nog een jongen!! Leuk @schorpioen1981 ! Volgensmij had ik dat al gedaan, maar ik kan je nog wel even foto sturen in pb als je wil? @Loveischocola
Ik ga er morgen nog even over na denken.. als ik me morgen toch wel een beetje fit genoeg voel ga ik misschien toch mee. Met alleen als afspraak dat we uiterst half 8 weer weggaan. Maar als ik morgen denk van pff.. ik ben echt moe dan blijf ik thuis.
Goedemorgen! Fijne zondag allemaal Denk niet dat we gaan insemineren vandaag.. of mijn man moet het even zelf willen doen heb volgensmij gewoon niet geslapen of misschien in totaal een uur ofzo .. en mijn man was ook pas heel laat thuis van werk en hij moet zo ook weer naar werk.. dus kan me voorstellen dat hij ook niet echt in the mood is maar ergens hoop ik natuurlijk van wel, geeft me net een wat zekerder gevoel.. maar afwachten dan maar!
Mogge ooww dat is erg vervelend weet je ook waarom je niet geslapen heb? Ik snap dat jullie niet echt staan te springen op dit moment. Wordt dven afwachten of het nog gaan lukken maar je heb genoeg geïnsemineerd dus daar zal het niet aan liggen. Is ie vroeg thuis vandaag? Misschien vanavond nog even
Ja weer pijn vooral in rug en bekken.. zo even weer mijn oefeningen doen en misschien proberen eruit te wandelen en dan vanmiddag nog even proberen te slapen nee hij is denk ik weer vannacht na 12 keer thuis denk ik.. dan lig ik hopelijk wel in dromenland maar goed wie weet lukt het nog voordat ie weggaat.. en anders niet gaan we gewoon weer heeel geduldig afwachten tot 30 augustus
Ppff jeetje vervelend weer Dat is wel heel laat ja haha snap dat je dan allang in dromenland ben. Het wachtbankje erg vervelend heb je wel afleiding?