Victoria: is melk voor hongerige baby's anders een optie?? Hier ook een draagdoek van tricotti! Zou niets anders willen. F zit er nu rechtop in, zo heerlijk!!
Surf: geniet van het weekend weg. Lekker. Miran: vervelend dat je nu al last hebt vam bi, snap dat je dwn opziet tegen winkelen. Smile: ik gebruik nu ha voeding. Heb nu eerst kleinere speen, anders ga ik nutriton proberen. En als dat niet werkt inderdaad hongerige babys voeding. Je zou denken dat ik het bij een derde wel zou weten, maar hij is weer totaal anders in zijn drinkgedrag dan de andere twee.
Lekker surf! Geniet ervan! Ikea; altijd leuk zeker als je even alleen met manlief kunt gaan! Wij gaan zo even de stad in, korte broeken kopen voor manlief. Lynn gaat spelen, Wout mag mee op de fiets.hijwilde het zwembad alleen verlaten met de belofte voor een GROOT ijsje ach ja ik offer me dan wel op om met hem naar de Italiaan te gaan
Hey meiden, Wat een vervelend weer zeg om alweer op de camping te zitten Morgen komen vrienden dagje op bezoek en gaan we lekker Bbq-en.. Heerlijk! Ik ben alleen m.inck zijn inbakerdoek vergeten. Balen, want zonder slaapt is niet. Dus heb hem nu met hydrofiele luiers ingebakerd. Tot nu toe met goed effect, hopelijk vannacht ook. Moet nog steeds bekijken wanneer ik nu ga afbouwen haha.. Hij is alweer 9,5 week. Maar ik wil eerst afbouwen met mijn voorraadje bv. Dan heeft hij toch nog langer volledig bv. Maar ja, eerst maar een een datum prikken. @mayke, heerlijk ik wil ook een groot ijsje haha.. (moet helaas even wachten tot ik klaar ben met de bv) Shopse!! @surf, heerlijk, geniet van jullie weekendje samen weg! voor je het weet zijn jullie met zijn vijfjes! @miran, doe je wel rustig aan. Ben bang dat je het wel gaat voelen. Maar geniet van je uitstapje. En mams missen. Ik heb dat ook altijd heel erg als ze weg is.. Ben een mama's kindje..hihi @Victoria, vervelend meid dat je tranen zo hoog zitten. Ken het, maar het is nu veel minder aan het worden. Dus echt dikke knuff het wordt elke week een beetje makkelijker. Fles mag je op ook op verzoek doen, maar je moet zorgen dat ze niet over een bepaalde hoeveelheid per 24 uur heen gaan ivm de niertjes. De omneo heeft als nadeel niet h.a te zijn, dus ik weet niet of het een reden heeft dat je h.a. Geeft. Misschien wat verdikken anders? Hopelijk vind je snel je draai met de drie kids. Ik moet zeggen dat ik het ook zwaar vind en soms moeilijk. Maar ik heb best zo nu en dan hulp. Ik ga ffkes spelletje doen hier.. Kom straks weer terug
heerlijk zeg als je nu op de camping zit. hier wel ok.. ben al wel fit gelukkig maar o zo jaloers op edereen die 20 weken zwanger is ongeveer.. zou anders deze week 20 weken echo hebben. was vorige mnd weer zwanger maar werd vmk.. heb ik minder moeite mee als bij luca. nu hopelijk snel zwanger
meiden hier gaat het redelijk, heb vanavond weer enorme krampen. Alleen komt er niets meer, alles is gestopt. Ga dus er vanuit dat dinsdag dus gewoon curretage wordt. Vind het allemaal wel best. Wil dat het over is, ben nog steeds kotsmisselijk en blijf spugen. Allemaal voor niets. Bah bah bah. Verder voel ik me goed bij de beslissing om geen derde meer te willen. Ben al stiekem al aan het verder denken wat we nu allemaal weer kunnen gaan doen.
Gm meiden, Iedereen lekker geslapen? Hier een helse nacht 23-1.45-4-6.15-7.30. Ben gesloopt. Ik vergeet geen inbakerdoeken meer denk ik. Haha Vandaag gezellig visite, met inbakerdoek.. Jeej Jullie nog plannen met pinksteren? Pff kleine pakt borst niet al heel de nacht niet, gisteren ook al minder. Merkt dat voeding terugloopt. Dus kolf nu en dan drinkt hij zo nog 100 cc. Maar vannacht kreeg ik Niks gekolft. Als het zo gaat denk ik dat zoon,Jef de beslissing heeft gemaakt, wanneer af te bouwen.
tmv2; balen van de nacht! Het zou kunnen dat m inderdaad zelf aangeeft over te stappen naar de andere voeding. Dat is wel een gek moment voor je denk ik. Weer iets afsluiten. MAar wel heel mooi als hij het zelf aan zou geven! Damyar; hopelijk is het na dinsdag allemaal voorbij! Ik snap dat je je heel rot voelt nu. Heel veel sterkte! Wij gaan zo lekker met de kinderen naar de speeltuin, vanmiddag bbq bij mijn ouders. Wat is zo'n lang weekeind met dit weer toch fijn!! Ik geniet!!
Ben ik even... gesloopt na dagje ikea gisteren. Maar we zijn goed geslaagd. Vandaag wat wasjes draaien met manlief en de jongens zijn nu bezig wat meubeltjes in elkaar te draaien
Mayke; geslaagd voor korte broeken? En lekker ijsje gehad? Hier zit sinds kort ook een italiaan met ijs, heerlijk... maar als m'n kids mogen kiezen gaan ze helaas voor een softijsje . Tmv2; die inbakerdoek heeft een goed effect dus, niet meer vergeten dan maar hé? Gezellige BBQ-visite gehad? Heerlijk weer om op de camping te zitten. Goh, jullie mannetje zelf besloten dat het genoeg is met de borstvoeding. Als dat zo is scheelt het jou wel een beslissing nemen Wendy; dikke knuf van mij meis! Kan me voorstellen dat je nog met die uitgerekende datum in je hoofd zit. Hopelijk is het bij jou ook snel weer raak. Damyar; ow balen dat je de symptomen nog wel hebt. Dinsdag is dus de dag van curretage... ik zal aan je denken. Ik vind het wel knap dat je zo snel kunt omschakelen, heel snel, is dat ook een stukje zelfbescherming van je? Hoe is het trouwens met je broertje, hij heeft een huisje toegewezen gekregen toch?
damyar diep respect voor jou meis! echt heel naar dat je nog steeds zo misselijk bent ik zal aan je denken dinsdag een hele dikke knuffel!!
vannacht super nacht gehad!! om 23 uur kreeg tygo zijn laatste fles, en rond 00:00 sliep ik, tygo werd rond 5:30 pas weer wakker!!! overdag blijft hij onrustig had even opgezocht over baby's die veel huilen en ik kom tot de conclusie dat hij moet wennen aan het leven buiten de baarmoeder... vraag me af hoelang hij nodig heeft om te wennen... heb van surf een babybjorn geleend en het werkt als een trein!!
@ delfino, wat fijn dat je zon goede nacht hebt gehad. Zolang heeft die van mij het nog steeds niet gered. Ik had een iets betere nacht dan hiervoor maar het was nog na 4 uur-2 uur en 2,5 uur. Ben zooo klaar met die nachten. Ze moeten inderdaad wennen daaraan, maar die van mij kan het nog steeds niet. Want zelfs ingebakerd is het of teveel voor hem. Maar ja... Bij de oudste kwam het ook redelijk goed ( is is dat altijd een hyper actief, gevoelig kind gebleven) gisteren uiteindelijk op 11 voedingen. Als dit zo blijft ben ik zo klaar met die bv en vind jk die keus niet meer moeilijk, zeker gezien m.inck liever uit een fles drinkt. Hij blijft borst moeilijk vinden. Maar ik wil ondertussen ook wel eens even mijn handen vrij. Als hij op tijd was zou ik deze week alweer moeten gaan werken, dan zou ik echt niet trekken als ik drie keer per nacht eruit moet en ik zou het echt erg vinden hem zo onrustig bij de oppas af te leveren. Zo weer genoeg geklaagd haha, ik ga nog even genieten vade laatste paar uur op de camping.volgende week weer een drukke week.
hee meiden, heb nog niet bijgelezen hoor! gelukkig is er niet veel bijgeschreven, iedereen geniet vast van het mooie weer! we waren van plan morgen thuis te komen, maar aangezien thijmentje volgende week alweer een week thuis is (extra vakantie op zijn school), wilden we hem deze week maar helemaal laten gaan en niet nog een dag extra ervan af halen... dus vanmiddag in het middagslaapje van kj naar huis gereden, nu net een uurtje thuis. eerste was erin gedaan, auto door de wasstraat gedaan en nu even uitpuffen hihi we hebben het heerljik gehad in ieder geval!
Goedemorgen allemaal!! Wat een rust hier het afgelopen weekeind! Allemaal genoten van het mooie weer. Op de camping of thuis? Zaterdag ben ik helaas niet meer geslaagd voor de korte broeken, de korte positiebroeken die ze hebben zijn allemaal van die tuttige modellen... beetje jammer. Gisteren helaas een dag ziek geweest. De nacht alleen maar overgegeven, en kon gisteren overdag ook nog niets eten.. grrr. Gelukkig ben ik vandaag weer wat beter opgestaan. Ik wilde eigenlijk even langs de ikea voor een matras maar mijn schoonvader die mee zou gaan vond ineens dat ik dat best zelf kon regelen..... geen probleem ik sjouw dat matras wel alleen door de ikea heen..... soms zou je ze wat doen... Dus geen ikea vandaag even afwachten wanneer Coen een keer tijd heeft. Dan gaan we samen wel. Verder lekker rust vandaag, vanavond komt een vriendinnetje eten. Heel gezellig moet alleen even bedenken wat ik ga koken. Ze moet zich houden aan een zetmeel vrij dieet. Ik denk dus maar iets van een salade ofzo.
hoi, Om 11:00 uur moet ik in het zh zijn voor curretage. Vreemd is het, maar ik ben blij dat het nu gaat gebeuren, hopelijk zijn dan alle symptomen dan ook snel weg. Moet nuchter komen maar ik heb me toch honger, hoop dat ik snel geholpen wordt.
@ damyar heel veel sterkte en hopelijk zijn de kwaaltjes snel weg. hier echt het gevoel niet zwanger te zijn. ik weet het eigenlijk zeker. zondag mag ik pas testen. we zullen het zien. maandag lekker op vakantie 5 daagjes en dan een weekje werken en dan weer op vakantie . heb er zin in!!