maar damyar: nu een streepje buiten afleestijd, is morgen of overmorgen mssn een lijntje binnen afleestijd... (ik hoop het nog steeds zo erg voor je!) het is tenslotte nog niet de 24e... ik snap dat je niet een maand ertussen wilt hebben, zou ik ook niet willen. en als het medisch gezien niet nodig is, waarom zou je dan ook? als het deze maand definitief niet gelukt is, dan hoop ik echt dat komende maand een succes zal worden!!
nou ik wilde de mutsbollen indoen, maar op mijn vinger zat al rood. Dus ik heb de bollen niet ingedaan. Heb ook krampen dus kom maar op, des te sneller kunnen we weer verder.
oooow k*t zeg! definitief over deze ronde dus.... gelukkig hebben de bollen je ongie niet tegen gehouden, dat scheelt weer een paar dagen wachten... sterkte met deze tegenvaller!
Damyar ik wil je een hele dikke knuffel geven, K** meid!! Iets anders kan ik er niet van maken.....! Ennasil, jeeee jij moet ook wat doorstaan zeg!!! Ik had ze allang laten barsten daar en lekker naar Gent gegaan. Knuff Surf lekker rusten. Hier kan ik weer eens niet op bed liggen.....zoveel te doen. Terwijl ik eigenlijk deze vakantie dagen moet bijslapen als mijn kids naar het KDV zijn. Delfino....hmmm nog niet vast dus, maar je hebt nog even he.
@ damyar aah meissie dit vind ik echt heel erg voor je!! hopelijk de volgende ronde raak! dan gaan wij samen op roze hoor kop op hoor hou vol! en meid huilen mag hoor lucht alleen maar op.een hele dikke knuffel!!!
ik ben intussen gebeld door het ziekenhuis dat ik mijn eigen gyn weer krijg volgende week en gelijk een gesprek van 25 min. mijn gyn heeft mijn dossier meegenomen en bekeken .en ze vond het inderdad niet netjes hoec alles is gegaan en erg jammer dat ik inmiddels 7 gyns in 1 cylus heb gehad. daar baalde ze wel van. ze had gewild dat ik alles bij haar had gedaan. ze heeft voorgesteld om deze ronde aan te kijken en daarna toch op injecties over te gaan. gelukkig is zij er wel mee eens! en ze wil volgende week donderdag alles goed doorbespreken omdat er toch wat stukken ontbreken in het dossier. ik kreeg roch nog een soort van exuses is het toch nog ergens goed voor geweest dat ik de boel op stelten heb gezet
Miran: maak me een beetje zorgen, je bent vanmorgen al bij de echo geweest en nog niks laten horen. Ik hoop dat je hoog op je roze/blauwe wolk zit.
Sorry dames! Hier is carnaval en de kids wilden zo graag de optocht zien in naastgelegen dorp. Vandaar dat ik er niet was... Maar alles is goed! Supermooie echo gehad met precies 9wk4dgn zoals ik zelf ook berekend had. Reageer nu via telefoon, kom vanaaf foto plaatsen en uitgebreider reageren.
ok fieuw gelukkig gefeliciteerd en bedankt voor het melden. Kan ik eindelijk mijn zoontje onder de douche doen hahahahah
Ennasil fijn dat deze gyn je verder kan helpen! Miran fijn dat je echo goed is!! Ben beneiuwd naar je foto Hier uitgeteld op de bank nog 1 werkdag tegaan!
Miran: gelukkig daar ben je. Wat geweldig dat alles goed was. Hebben jullie de kids het nu ook verteld? Ben ff kwijt of ze het nu wel of niet wisten.