Hallo, Ik heb 12 of 13 september (weet niet precies zeker welke dag) mijn eisprong gehad. We hebben de 11de en de 13de geklust. Nu heb ik sinds het weekend een raar gevoel in mijn buik. Mijn buik is hard en ik heb het idee dat er iets "in de weg zit". Mijn broek zit ook ineens wat strakker. Ik heb ook een soort zenuwengevoel in mijn buik (met soms hele kleine vlaagjes misselijkheid), terwijl ik echt helemaal niks heb om zenuwachtig over te zijn. Sinds zondag heb ik last van gevoelige (.)(.). En ik ben ontzettend moe. Gister viel ik om 8 uur in slaap voor de TV. Ongeveer een half uur geslapen en vervolgens lag ik om 22.00 uur weer te slapen tot vanochtend. Ik ben als ik thuiskom van werk echt moe. Zouden de symptomen van een zwangerschap al zo vroeg na de eisprong (en een eventuele bevruchting) aanwezig kunnen zijn? Zijn er vrouwen die hier ervaring mee hebben?[/u]
Ik had pas symptomen oen ik ongeveer 6 weken zwanger was. Voor die tijd wel een positieve test maar geen klachten. Ik had wel klachten als ik juist niet zwanger was. Ik heb op het forum gelezen dat het wel eens gebeurd dat vrouwen al heel snel klachten krijgen na een bevruchting, maar ik heb het idee dat dat nog niet echt mogelijk kan zijn aangezien er nog geen innesteling heeft plaatgevonden. In principe zweeft het nu nog in je buik mocht er een bevruchting hebben plaatsgevonden. Het is dus nog niet echt in contact met jouw lichaam waardoor ik denk dat het hel onwarschiijnlijk is dat je darom nu al klachten hebt.
Denk dat het toeval is en (nog) niets zegt of je wel of niet zwanger bent... Op 12-13 eisprong dan kan het in het weekend nog niet ingenesteld zijn (de tijd tussen vruchting en innestelling duurt toch iets langer dan 1-2 dagen) en zweeft het als het ware nog in je lichaam rond. Volgens mij kun je dan dus nog geen symptomen hebben... Ik hoop voor je dat het wel raak is, maar het is gewoon te vroeg om dat te kunnen roepen! succes.
ja, ik denk ook eerder dat de innesteling nu nog niet heeft plaatsgevonden. Dit duurt wat langer. Van mij begonnen de kwaaltjes ook pas vanaf een week of 6 zwanger. Pijnlijke (.)(.) en misselijk. Mss is het gewoon nog wat last van je eisprong? Hopelijk is het raak! Wanneer je het niet verwacht... is het meestal wel zo! good luck!
Ik had een week na mijn ei ook krampjes in mijn onderbuik. Broeken zaten niet lekker als ik ging zitten. De wereld begon soms te draaien terwijl ik al een tijdje stond. Ik had toen al een gevoel van ik ben zwanger. En de test op mijn NOD dag zei dit ook. Het kan zo zijn maar het hoeft niet
Inderdaad. Mijn riem moet ineens een gaatje losser en mijn broeken zitten inderdaad ook niet zo lekker meer. Heb ook last van duizelingen. Vind het echt heel vervelend dat ik nog zo lang moet wachten tot ik kan testen. Ik hoop echt dat het raak is. Ik heb op e site van sensitest de sensitest extra sensitive zwangerschapstest gekocht. Met deze test kun je tot 6 dagen voor NOD al testen. Ik ben echt ongeduldig en kan echt niet wachten. Ik kan nu dit weekend al testen. Spannend!
Ja maar ik had de klachten (pijnlijke borsten, broeken die te strak zaten enz.) ook rond die tijd maar werd welke keer ongesteld.
dat is dan wel erg vroeg denk ik als je dat soort dingen al voeld. soms is het ook omdat je het zo graag wild dat je het ook voeld groetjes en succes en nog even afwachten(K)