Hello ladies, Even een vraagje, ik heb weer een vage ronde hoor. Nu is het iedere keer raar, maar deze keer en de vorige keer wel erg raar. Ik heb nu al 2 tempstijgingen gehad en inmiddels 3 keer eggwhite dus er klopt iets niet. Nu heb ik de gyn gebeld en die zegt dat dat niet normaal is. Nu mag ik er 16 februari heen, maar vroeg me af of er meerdere dames zijn die dit hebben meegemaakt. Tempkaartje kan je hieronder vinden.
Mmm lekker onduidelijk zon kaartje inderdaad Ik kan je niet echt veel er mee helpen, ik kan je alleen suc6 wensen bij de gyn!
Dank je, hahahahah, ja word er zelf ook beetje gaar van... Is nu de 4e cyclus die zo vaag verloopt. Hard kklussen omdat je denkt dat je ei eraan komt en dan week later doodleuk nog weer een kee ren weer een week later weer.... Ach ja.... Geduld is een schone zaak.
als je zo aan het twijfelen bent of je eisprong is geweest en je hebt 'rare' resultaten met het temperaturen dan zou je een ovulatietest kunnen gebruiken. op die manier krijg je goed inzicht wanneer je eisprong is. wat jij omschrijft als 'eggwhite' wat je een paar keer hebt gehad kan misschien ook zijn als je ei niet is bevrucht. ik heb ergens gelezen dat wanneer het eitje niet bevrucht wordt je een paar dagen later troebel slijm verliest. succes in ieder geval bij de gyn.
Thanx voor je antwoord, ik denk dat ik hem nu zondag gehad heb. Ovutesten gebruik ik normaal wel, maar deze ronde dacht ik een keer ik doe het niet, zul je zien dat het niet werkt... Nee het was helder slijm en het niet bevruchte eitje verlies je pas als je menstrueert. Dat is de reden van de menstruatie.
Wat doet FF als je dag 16 op discarded zet? Heb het deze cyclus ook gehad en heb de eerste stijging op discarded gezet en toen gaf FF een duidelijk kruis aan! En als ik het goed "lees" is dit je eerste cyclus na een miskraam? kom anders meekletsen in dit topic, misschien kunnen de andere meiden je meer inzicht geven?! http://www.zwangerschapspagina.nl/temperatuurkaartjes/229845-algemeen-tempkaartjes-topic-voorheen-1-1-2010-a.html
kan zijn dat je ei niet springen wil?? Maar fgijn dat de gyn het gelijk seieus neemt en je kunt komen!
Nou ik heb inmiddels meerdere vmk's gehad, vorige ronde op 31 december positief getest en toen op 1 januari bloeden dus die tel ik al niet meer mee. Ik heb inmiddels 5 VMK's gehad. Dus dat die cycli zo raar doen heeft daar ook mee te maken. Maar die gekke tempstijgingen vind ik zo vreemd. Vanmorgen dus ook weer hoger, als hij morgen weer hoog is heb ik een kruis op eergister. Dus ik ga er maar vanuit dat hij eergister geweest is. Kom zo naar het andere topic, thanx
Nee dat vroeg ik dus ook aan de assistente, maar dat kon niet. Ja inderdaad, ben gezegend met mijn gyn geloof ik. Ben blij dat ik over 2 weken er al heen kan.