hallo, Ik heb een vraagje, ik zou dinsdag of vandaag ongi moeten worden, heb voor het eerst mbv clomid, weer een eisprong gehad. Afgelopen weekend had ik al af en toe ongipijnen, ik dacht toen dat ik ongi zou worden. Inmiddels nog steeds niet ongi en vooral vandaag veel ongipijn in buik en onderrug, als ik hier op google lees ik dat het ook kan komen van de baarmoeder, zal ik dan toch misschien zwanger zijn? Ik maak mezelf helemaal gek, ik hoop dat ik snel zekerheid heb. Herkent iemand die wel zwanger is de ongipijnen net of je ongi bent of moet worden?
Hey meis Vervelend die onzekerheid! Weet je heel zeker dat je afgelopen week je NOD had? Wanneer was je eisprong? Groetjes
mijn eisprong was 10 of 11 mei, dus dan ben ik nu wel twee weken verder. Vind het ook heel spannend..
Ik had er de eerste week heel erg last van.... Had op een dinsdag getest en had op de vrijdag die daarop volgde eigenljjk mn NOD vanaf de positieve test begonnen de ongikrampen.... En nu 3 weken verder inmiddels heb ik er af en toe nog steeds last van... Maar je kan toch gewoon al even een testje doen van de kruidvat 2 voor 5 euro ofzo?
o sorry, had ik dat er niet bijgezet, mijn test was vanochtend negatief. Ik moet ook ineens elke dat na toilet, normaal kan ik dat iet elke dag. Denk steeds o misschien dan toch... ik hoop snel op zekerheid.
Dan is het zeker spannend!! Ik sluit me aan bij Sam, een testje is nooit verkeerd Ik hoop voor jou dat hij direct positief is!
Misschien heb je te vroeg getest? Ik zou over een paar dagen nog een testje doen mocht je nog niet ongesteld zijn... Succes!