Had dinsdag ongi moeten worden. Heb toen getest maar negatief. Nu nog steeds geen gevoel dat ongi komt. Wel al vanaf tijdje na m'n ei met vlagen steken (trekkerig gevoel) links onder in m'n buik. Ongeveer plek van m'n eierstok denk ik. Daar heb ik nu ook nog steeds last van. Ook gevoelige borsten. Wanneer zal ik nu weer testen, ben bang dat ik zo teleurgesteld wordt en toch ongi wordt.
Ik zou ook nog even wachten, ik heb net als jou ook dinsdag mijn NOD gehad. En bij mij is er ook nog niks van mijn ongi te bekennen. Ik heb vandaag negatief getest dus ik wacht nu tot het weekend voor de volgende test. Succes!
Elje, dat is toeval we lopen gelijk en zijn even oud. Hoop dat het bij ons allebei een posi test gaat opleveren. En bij de rest natuurlijk ook!