39 weken zwanger en ik voel opeens geen hikjes meer...

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door ccbloom, 17 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ccbloom

    ccbloom Lid

    12 nov 2010
    92
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dames,

    Is er iemand die dit herkend? Ik ben nu 39+1 weken zwanger en de afgelopen weken had de kleine iedere dag wel 3 keer de hik. Er zat zelfs een beetje regelmaat in; keertje 's morgens, keertje 's middags en een keertje 's avonds.

    Nu heeft hij gisteren letterlijk geen hik meer gegeven, vanmorgen in bed om 6 uur had hij wel weer even last van. Maar verder is hij de hele dag alweer hikvrij. Verder voel ik hem nog steeds bewegen (voetje en billetjes schuiven elk uur wel een paar keer voorbij), maar ik vraag me toch af of dit een teken is dat hij het binnen minder prettig vindt. Dat hij niet meer veel van het vruchtwater drinkt (misschien omdat hij in het vruchtwater heeft gepoept) of dat hij het benauwd heeft door het inademen om diezelfde reden.

    Ik ben benieuwd of er anderen dit herkennen...
     
  2. MamaVanGilani

    MamaVanGilani Niet meer actief

    Ik herken het niet, goed teken is dat ie goed beweegt maar als je het niet vertrouwd zou ik toch eventjes bellen naar de vk want die er niet voor niks en kan je gerust stellen! Succes!
     

Deel Deze Pagina