Hallo Lieve mensen. Ik was gister pas 1 dag overtijd, maar ik denk zoals vele van jullie kon ik niet wachten om een test te doen..Snel naar de drogist. Ik was eten aan het maken maar ik vloog naar de wc zei ik ga nu de test doen (had ik beter na het eten kunnen doen) wachten wachten en opeens zie ik gewoon 2 streepjes maar ik dacht even dat het aan mijn ogen lag..Het was een heel licht streepje die steeds iets donkerder werd..Ik denk dat ik een kwartier in shock op de bank heb gezeten en wel 1000 x in een uur naar de test heb gekeken, maar het was toch echt zo. Ik ben zwanger en dat al in de 3e ronde. Niet ermee bezig geweest en ook niet op de dagen gelet..Vanochtend nog een test gedaan en hetzelfde antwoord..Ik ben mega blij geen oog dicht gedaan natuurlijk, maar nog steeds dringt het niet tot me door..Ik had dit moment zovaak voorgesteld hoe ik zou reageren maar kwam totaal niet in de buurt hahha.. Wilde mijn geluk even met jullie delen en hopen dat alles goed blijft gaan..Volgens de berekening ben ik nu 4 weken..
Wauw, wat een heerlijk gevoel moet dat zijn! Geniet ervan! mijn testje loopt.. 3 dagen over tijd.. Geen ontpil dingen, dus OF mijn cyclus verlengt zich een beetje, OF het is raak. Doodeng.. nog 2 min
Hoi Stacey Ik kom uit het niets maar Stacey, Gefeliciteerd!!! zo herkenbaar!!! Gisteren was ik een paar dagen over tijd, en aangezien dat niets hoeft te betekenen bij mij, dacht ik er eigenlijk niets bij. Tot ik hardop aan het denken was en tegen mijn vriend zei dat ik vandaag een test wilde doen, want hoe leuk zou het zijn dat Goede Vrijdag écht een goede vrijdag zou zijn. Dus vanochtend ging mijn vriend douche, ik deed de test en meteen gaf deze aan dat ik zwanger was!!! Ik ben naar de douche gelopen en heb het met hem gedeeld. Ik stond te shaken!! Niet van de kou, maar van ongeloof... Zo bizar! Ik geloof het nu eigenlijk nog steeds niet. We deden niet eens echt ons best. En nu wordt ik mama, nu groeit er in mij een mini-mij... NEE, dat kan niet! Ik, zwanger?????? JA.... en dat bij ronde 2. en ik ben ong. 6 weken zwanger. Mijn dag kan niet meer stuk! Wat een goede Goede Vrijdag!
hahahah ja geweldig toch jij ook gefeliciteerd. Ik wist ook niet waar ik het zoeken moest deed spontaan mijn trui uit kreeg het zo warm. Wel super snel hoor bij mij ook ik ben 1 jan gestopt met de pil en had gelijk een prima ritme 28-29 en zwanger.. Nou geniet er lekker van. heb wel heel veel moeite om het niet van de daken te schreeuwen niemand weet het dat hou ik toch maar even zo..