Na meerdere IUI behandelingen en een ICSI behandeling lijkt het erop dat ik zwanger ben. Alleen: ik ben zo ontzettend onzeker over mijn testen als ik ze vergelijk met testen van anderen op internet :x Hier mijn rijtje testen: http://myalbum.com/photo/9ROyAW27i69y/360.jpg Alle testen zijn gedaan met ochtendurine op hetzelfde tijdstip. Alle foto's zijn gemaakt exact na 5 minuten. Ik heb ze daarna onder elkaar geplakt. Ik ben vooral onzeker over het feit dat de 3e test niet of nauwelijks donkerder is dan de 2e, terwijl er toch een dag tussen zit. Daarnaast knallen de testen op 15dpo nog steeds niet echt en dat maakt me zo onzeker :x En dan die Clear Blue, zou die niet 2-3 weken moeten aangeven op 15dpo? Edit: heb totaal niet het gevoel ongesteld te worden en heb ook geen bloed verloren.
Gefeliciteerd! Het is onzeker na zo'n lange weg. Op 15dpo hoef je nog geen 2/3 weken te hebben. K had die pas bij 5 weken deze zwangerschap, maakte traag hcg aan maar wel gewoon echt een goede zwangerschap. Probeer vertrouwen te hebben en gewoon niet meer te testen
Ik had de 2-3 weken pas zon 18 dpo dus is niet raar. Probeer als je toch wil doortesten het bij 1 merk te houden. Hcg stijgt gemiddeld in zon 48-72 uur dus 1 dag kan soms wat minder oplopen. Het schommelt heel erg in het begin dus maak je niet meteen te druk. En van harte gefeliciteerd
Gefeliciteerd meid! Ik zie ze wel oplopen ons ziekenhuis raad aan pas na 18 dagen te testen, omdat ze dan pas zeker zichtbaar hoeven te zijn. Ga voor je duimen, komt goed!
Je testen zien er niet slecht uit hoor! Ook testen van hetzelfde merk kunnen trouwens wat varieëren in donkerheid, laat je dat niet extra onzeker maken. Hoe dan ook zijn de eerste weken tot echo verschrikkelijk, klachten of niet. Enige wat ik je kan adviseren is niet dagelijks te blijven testen, probeer te vertrouwen op je lijf. Voor nu voorzichtig gefeliciteerd!! Wanneer je eerste echo?
hey appeltje85 wat gaaf gefeliciteerd! een streep is een streep hier ook zwanger na mmm maar gelukkig meteen bij de eerste iui :-D wanneer ben jij uitgerekend? ik heb 3 feb getest en mocht eigenlijk ook pas later (6 feb) testen maar was meteen al een positieve test! wij zijn ong 13 okt uitgerekend
Bedankt nog voor jullie lieve reacties allemaal. Ik ben een tijdje afwezig geweest, maar alles gaat goed. Het hartje klopt Nu duimen dat het goed blijft gaan, het blijft een wonder.