Zit nu in me 7e week maar zo spannend iedere keer als ik na de wc moet ben ik bang ... savonds heb ik steeds last van buikpijn hebben meer mensen dat?
Had ik ook. Is normaal voor die periode. Vond dat ook erg angstaanjagende. Inmiddels ben ik bijna op mijn eind. In ieder geval gefeliciteerd en hopelijk kan je er snel van genieten. Persoonlijk vind ik de gehele zwangerschap wel spannend 😊
Ik had dat ook (en soms nog weleens). Zoals Tuimeltje al schrijft: De gehele zwangerschap zal spannend zijn. Vooral als het je 1e is. Ik ben zelf ook zwanger van mn 1e dus ik snap je angst wel hoor, want ik heb dat zelf ook. In ieder geval gefeliciteerd met je zwangerschap!!!
Ik ben ook zwanger van mijn eerste kindje na 2 miskramen en ik vind het ook spannend maar moet zeggen naarmate de weken vorderen heb ik steeds meer vertrouwen in mijn kleintje en mijn lichaam...gefeliciteerd nog!
Ik ben ook zwanger van ons eerste kindje. Buikpijn is heel normaal, volgens mij hebben de meeste daar de gehele zwangerschap wel last van. Ik tot nu toe wel in ieder geval. Fijne zwangerschap
Ik ben ook zwanger van m'n eerste kindje... Voel me soms nog best onzeker! Ben 9 weken en 2 dagen... Gisteren behoorlijke steek gehad na het om draaien van me lichaam, die voelde ik goed... Des ondanks voel ik me goed en geen rare kwalen (misselijkheid) over 2 weken gaan we voor de 2e echo en als het goed is horen we het hartje kloppen.... SPANNEND!!!
Niks om je zorgen over te maken... Er gebeurt zoveel in je lichaam. Je baarmoeder groeit, maar ook je darmen krijgen het zo nu en dan te verduren, je maag, en ook je rug. Indd vertrouw erop en geloof me, de tijd kruipt nu voor je gevoel. Maar als je er straks op terug kijkt is het gevlogen en ben jij je onzekere momenten van tijdens de zwangerschap allang vergeten. Die maken dan weer ruimte voor nieuwe onzekerheden 😉 gefeliciteerd met het wondertje in je buik!
Heel herkenbaar hoor, ik had het in het begin ook heel erg. Inmiddels heb ik 3 goede echo's gehad en begin ik wel te geloven dat het goed zit. Zelf heb ik weinig kwaaltjes waardoor je soms wel de bevestiging zoekt. Die steek heb ik ook hoor als ik een plotselinge draai maak, maar dat is logisch volgens de vk. Geniet ervan en gefeliciteerd!
Pffff... Ik zit nu na drie jaar tobben en na m'n laatste (!) iui ook op 5,5 week.. Ik twijfel continu.. Dan voel ik m'n borsten opeens niet meer pijn doen en denk ik; oh dear! Daar gaan we! Nu is t over.. Ieder toilet bezoek is weer spannend! Maar tot op heden geen enkel teken van een menstruatie! Kan ik ervan uitgaan; geen pijn, geen bloed; het zit nog steeds goed?
Van harte gefeliciteerd 🍼! Ik herken jullie gevoel heel goed! Hier nu zwanger van de 2e.. en dat is net zo spannend! Probeer te genieten want de weken vliegen voorbij
Wat herken ik jullie allemaal! Na 4 jaar eindelijk een positieve test maar heel ongeloofwaardig. Iedere keer dat ik naar de wc ga ben ik weer een beetje bang. Verder voel ik regelmatig aan mijn borsten of deze gevoelig zijn haha. en vandaag zwangerschapstest nr 6 gedaan.. clearblue en daar stond van week 1-2 weken en nu 2-3 weken. Het is echt zo! Over 4 weken echo, we kunnen niet wachten. Nu zorgen dat het lekker bij mij blijft zitten!