Zwanger?

Discussion in 'Eerste symptomen' started by mamavabiam, Nov 19, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamavabiam

    Nov 8, 2007
    64
    0
    0
    Huisvrouw
    Oudeschoot
    Ik ben 4 maanden geleden bevallen van een zoontje. Ik heb hem al die tijd op verzoek borstvoeding gegeven, desondanks had ik vrijwel direct een regelmatige cyclus. Nu ben ik bang dat ik zwanger ben. Ik heb 4 keer een test gedaan...elke keer negatief. Maar ik heb otch een vermoeden dat ik zwanger ben:
    - Eet ineens nauwelijks (eerste keer ook niet, in het begin lustte ik niks!)
    - Verslingerd aan de sinaasappelsap (eerste keer ook)
    - Pijnscheuten rond de tijd van "innestelling"(als..?)
    - Andere afscheiding
    - Borstvoedingproductie abnormaal hoog :S En nee...geen regeldagen. Hij heeft ook niet meer behoefte naar melk dan daarvoor.
    - Ondergoed dat toch echt niet meer lekker zit.

    Wie kan mij helpen? Wat kan ik doen? Is het mogelijk dat de zwangerschapshormonen in mijn borstvoeding zitten i.p.v. in mijn urine en daardoor niet op de est te zien zijn?
     
  2. Niet meer actief

    ik zou eens naar de huisarts gaan...ik had gelijk na mijn keizersnee weer een normale cyclus,dus ik zou het echt niet weten
     
  3. Euhmzz

    Euhmzz Actief lid

    Jun 14, 2007
    465
    0
    0
    Ik ben niet echt een specialist ofzo, maar als je zwanger bent / zou zijn, neemt je melkproductie dan niet juist af? Heb dit ooit zo wel ergens gelezen of gehoord.
     

Share This Page