Ik heb al een paar dagen last van een kramp in mijn onderrug. Als die er is dan kan ik niet recht zitten of iets. Het komt ongeveer 4 a 5 keer per dag. Ik heb echt geen idee wat het kan zijn. Maar heb er zo veel last van heb de verloskundige nog niet gebeld hierover. Heeft iemand een idee wat dit zou kunnen zijn.
Misschien lichte voorweeen. Had ik met mijn eerste zwangerschap ook vaak last van. Zou het wel even met je VK over hebben. Al kunnen kleine voorween niet veel kwaad
Misschien zit er ergens iets bekneld, een zenuw ofzo? Ik zou maandag de vk even bellen. Misschien kun je naar een fysio om de doorbloeding te stimuleren en alles wat los te maken.
Ik heb daar ook last van. de VK gaf mij de tip om dan van houding te veranderen. Ik heb er namelijk veel last van als ik bepaalde manier te lang in een bepaalde houding zit, dan moet ik echt ff lopen of anders gaan verzitten en dan gaat het wel weer even. Maar zou idd ff maandag de VK bellen dan kun je altijd kijken wat ze zeggen
Ik had dit met mijn miskraam kon niet meer lopen deed pijn . Maat nu heb ik ook rugpijn maar anders . Liefs