Oh maani, mijn duimen gaan ook weer ontzettend hard voor je duimen. Mag het nou eindelijk lukken? Hou het positieve gevoel vast ❤️ Love is idd bevallen vanmiddag! Ben benieuwd wie er mag volgen. Vanavond ontzettend veel voorwerk gehad, maar dat is na een douche en na een kleine wandeling weg gezakt. Slaap lekker meiden
Maani, gefeliciteerd! Vaya en Anne, ik hoop dat het bij jullie ook snel doorzet. Hier een heerlijk nachtje, R. Is nog wat misselijk van de bevalling en wil daardoor nog niet echt drinken. Gisteravond om 11 uur voor het eerst weer voeding gehad, daarna heeft ze heerlijk geslapen tot 3 uur. Nog steeds een klein beetje misselijk, dus drinken zit er nog niet in. Ze ligt nu weer lekker in haar bedje, en mama probeert ook nog wat slaap te pakken 😁
Ohhhh wat vervelend dat ze misselijk is. Dat hoor je best vaak bij pasgeboren kleintjes toch? Hoop dat jullie nog lekker hebben kunnen slapen!
Maani gefeliciteerd!!! Ik ga weer voor je duimen voor een plakkertje. 💕 Love wat vervelend dat ze misselijk is, hoe zie je dat? Hoop dat je verder goed de nacht door bent gekomen. Wat vind je dochtertje ervan dat ze grote zus is? Hier ook wat gerommel maar vooral laat van mijn rib. Vervelende nacht gehad en was half 5 klaar wakker. Vl is nu naar het werk dus ik ga nog even slapen
Er komst steeds veel slijm op, veel belletjes blazen. Vannacht heeft ze ook al wat colostrum gespuugd. We hebben goed geslapen vannacht 😁 Even lekker bijgetankt van de bevalling.
Fijn, hebben jullie iig jullie rust gehad. Straks om half 4 controle bij de vk, heb nog steeds barstende koppijn, bah. Ook niet zo goed geslapen, vanaf half 6 klaar wakker. Blijf nu nog even in bed. Vriendlief is vandaag vrij van t werk dat scheelt.
Nou net klaar met controle. Bloeddruk iets verhoogd 120/82, maar niet denderend. Omdat ik zoveel hoofdpijn heb en ook meer vocht vast houd urine weer gecontroleerd, geen eiwit aanwezig gelukkig. Ze hebben me wel gestript, de vk vond het een hele goede strip poging. Mijn vliezen schenen er goed op te reageren. Maar poepoe, toch wel een vervelend gevoel eventjes he! Ben benieuwd of en wat het gaat doen...
Love wat vervelend dat je meisje misselijk is Hopelijk inmiddels wat beter? En wat fijn dat jullie een beetje bij hebben kunnen tanken Anne, spannend! Ben benieuwd hoe lang het nu nog gaat duren. Ik zou niet weten hoe het voelt, maar zelf vond ik het voelen voor de ontsluiting echt vreselijk pijnlijk. Zal vergelijkbaar zijn? Hier gaat het allemaal goed Ik heb vandaag een grote knoop door gehakt. Ik ga stoppen met borstvoeding, het is goed geweest zo. Het fulltime kolven eist zo'n enorme tol van me. Ik ben continu gestrest, en trek het echt niet meer. Dus nu afbouwen, en volledig over op kunstvoeding. Het is met pijn in mijn hart hoor, maar ik ben gewoon op. Het is allemaal niet gegaan zoals ik graag had gezien, maar wie weet met een eventueel 2e kindje dat we een betere start krijgen. Ga nu gewoon trots zijn op de maand die we hebben gehad
Anne, ik hoop dat de strippoging net zoveel effect heeft als bij mij! Hoe voel je je nu? Bobbie, goed dat je de knoop hebt doorgehakt! Als je er zo gestrest door raakt is dat ook niet goed voor jullie meisje. Deze ene maand bv heeft ze maar gehad! Wel rustig afbouwen he.
♡ Augustus ♡ 21: ♥ Anne201 - 26 jaar - 1e kindje 21: ♥ Vaya2014 - 28 Jaar - 1e kindje ♥ Jongen (2) | ♥ Meisje (0)| ♥ Verrassing (0) ♡ Afspraken ♡ Augustus ♡ Bevallen ♡ Bobbie (25 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ Z. ♥ op 15 juli 2016 (35.3) Veldmuisje (28 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ M. ♥ op 3 augustus 2016 (37.5) Love (26 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ R. ♥ op 14 augustus 2016 (39.2) ☆ sterretjes ☆: Tweetje87 8w6d | Cilla83 10w0d {zwanger!} | Maani 10w2d {zwanger!} Gebruik 'bevallingslijst' in de zoekfunctie voor het terugvinden van de laatste lijst.
Goed dat je idd de knoop hebt doorgehakt Bobbie en dat je aan jezelf denkt. Flesvoeding worden beebjes ook groot mee hihi. Hoe is t bij jou love? Hier alles rustig. Op een zeurend krampje na niks aan de hand. Geen regelmaat, meer continu aanwezig. Na het plassen wat bruinverlies maar ook dat hoort erbij.
Bobbie, goed dat je de knoop hebt doorgehakt, je hebt er alles aan gedaan en het is fijn om nu van je meisje te gaan genieten in plaats van de zorgen om het borstvoeden. Love ik heb gereageerd. Hoe voel je je zelf? Anne, ben wel benieuwd hoor, fijn dat ze je gestript heeft, wie weet zet het vannacht wel door! Had je al eerder bruin verlies? Denk wel dat je eerder gaat dan ik 😁 Nooit verwacht dat ik als laatste of ena laatste zou overblijven haha Mijn moeder was hier weer om schoon te maken, ik kreeg flink kramp ondertussen maar dat trok ook weer helemaal weg. Controle was goed, de kleine heeft het nog prima naar zijn zin. Ik heb mijn gevoel wel uitgesproken en ook dat ik soms echt niet meer weet hoe het verder nog moet en de pijn die ik heb. Ze hebben geen inwendig onderzoek of iets gedaan maar als ik het echt njet meer trek deze week mag ik bellen en gaan we over inleiden praten, als ik niet bel gaan we volgende week maandag over inleiden praten. Ik wil niet ingeleid worden maar ben wel blij dat ze ook inzien hoe ik me voel en dat ik de 42 weken echt njet aan wil tikken. Heb nu weer continue giga harde buiken maar nog steeds niet echt pijnlijk alleen irritant. Ben wel blij met de olympische spelen, ik heb nog nooit zoveel sport gekeken. Haha
Haha mooi dat je wat afleiding vind op televisie. Ik haat tv, maar ben de laatste dagen weer aan het 'kleuren voor volwassenen' geslagen, ook leuk om te doen. Vk wil mij ook niet tot de 42 weken laten lopen. Als deze strip poging niet werkt, gaat ze vanaf volgende week maandag (volgende controle 22-8) actief strippen. Dwz iedere 48 uur en dan max 3x. Mocht dat dan ook geen effect hebben dan word ik met 41 weken ingeleid. Nee, heb nog niet eerder bruinverlies gehad. Maar dat kan door het strippen komen, omdat alles natuurlijk goed doorbloed is kan er een bloedvat geraakt zijn. Ben benieuwd wat de nacht gaat brengen. Vk belde nog om te vragen hoe het ging een uurtje geleden. Ze vertelde dat het binnen 48 uur zou moeten werken 'als' het werkt.
Spannend Anne, ik hoop dat het wat gaat doen de komende uren. Met mijzelf gaat het echt super goed, baarmoeder is al zo gezakt. Zit nu op een hoogte die ze normaal 6 dagen na de bevalling zien. Vloeien is minimaal, ook wel fijn. Wel nog veel naweeën maar die neem ik voor lief. Vandaag weer in m'n eigen spijkerbroek 😁 Heerlijk!
Wauw love, dat klinkt goed! Nu alweer in je spijkerbroek.. Ben bang dat ik die nog langgggg niet ga passen. Ach ja. Goede reden voor een nieuwe winter garderobe dit najaar haha. Ga nu naar bed, fijne nacht slaap lekker dames!
Wat fijn dat je eenduidelijk plan hebt zo Anne! Slaap lekker alvast en wie weet zet t door! Love wat heerlijk joh! Wat zul je je straks lekker voelen in je eigen lijf zonder klachten! Ik heb in mijn hoofd dat ik mijn zwangerschapsbroeken terug af ga bouwen na de bevalling, dus eerst nog de grootste en dan steeds weer een kleinere. We gaan het wel zien, eerst maar een bevallen 🙈🙈 Slaap lekker!
Ah Anne, ik had goed hoop voor je! Hopelijk zet het vandaag alsnog door. Kan van het ene op het andere moment veranderen, Hier weer een heerlijk nachtje. R. Is eindelijk wat actiever begonnen met drinken. Mijn productie is al best groot, dus ze krijgt al vrij veel en vrij snel wat binnen. Met het gevolg dat ze dan ook weer wat begint te spugen. Gisteravond na de voeding een speentje gegeven voor de zuigbehoefte en dat werkte prima. Lekker 4 uurtjes geslapen, 5 minuutjes gedronken en toen weer 3 uurtjes geslapen.... Perfect dus 😁
Mogen ze 4uur doorslapen in de kraamweek love? Lactatie mevrouw zei vorige week dat ik in de eerste week echt iedere 3uur moet voeden en anders m wakker moet maken voor een voeding. Ik zei vorige week dat ik m'n slijmprop was verloren, nou ik denk het niet. Zojuist op de wc een flinke prop bruinverlies gehad. Ik denk dat dat m was hahahaha bah wat vies