Mooi kamertje!Hier alles goed hoor,vrijdag klets ik uitgebreid want ben nu een paar dagen aan zee met zusje.Zal dan ook een mooie foto plaatsen van de 3d echo.
soowww dit is lang geleden hoe is het met jullie?! had gedoe met mn pc.. heb heeeel veel terug te lezen. Even kijken hoe het met jullie gaat! IKKE ondertussen bevallen van de twins? hoorde dat de beebs niet goed groeide? hopelijk gaat het allemaal goed.. LINLALA wat een ontzettend mooie babykamer! nou ik ga even lezen!!
Zal even vertellen... Jaylin is ondertussen bijna 6 maanden. Het gaat zo snel. Ze is super makkelijk... We zijn nu begonnen met de hapjes. Fruit vind ze lekker. Qua groente is het niet gauw goed. Owja, Mocht er nog 1 van jullie een badje nodig hebben (bebe-joe met thermometer en zwitsalpompjes) let me know.hij begint te verstoffen Hoef er ook nix voor te hebben. Is maar een paar keer gebruikt. kleur is beetje apart. stuur wel een foto als iemand hier interesse heeft. Hoe gaat het met jullie zwangerschapskwaaltjes? Ik verlang weer naar het niet ongi worden. en m'n gewicht als voor de zwangerschap haha. Nog 10 kg te gaan die eraf moet. Weet je wat ook een leuke site is? jongegezinnen.nl , vond ik heel fijne site overzichtelijk en alles op te vinden. En je kan je inschrijven bij de mamaclub in welke maand je bent uitgeteld kan je ook kletsen met diegene die even ver zijn. dikke kusss
Hey hallo dames Dacht jullie al weer kwijt te zijn maar er wordt bijna niet geschreven Hier weer een echo gehad bij de fontys en de 20 weken echo ook al weer 2 weken geleden gehad, maar wat was die vrouw die een echo maakte een bi.tch zeg. Ze zei dat we een rotkind hadden omdat de kleine niet goed ging liggen en ze zei op een hele lullige manier dat ik te dik was. Stond met zo'n mond vol tanden dan we niet wisten wat moesten zeggen, Ik heb dus ene klacht indiend en ik krijg woe een extra uitgebreiden echo. Ze gaaf me gelijk en bod wel 100x haar excuus aan. Verder gaat het hier rustig aan. Ik verveel me alleen dood zo thuis. Kan en mag niks. Linlala: wat een super gaaf kamertje zeg. Lovely. lekker genieten van je kleine.
Linnie, wat een arrogant mens daar.. Maare hopelijk heb je woe. weer een hele mooie echo.. Wanneer ben je uitgerekend? en weet je al wat het gaat worden?
@lovely. Ik ben 9 febr uitgerekend met carnaval Hopelijk beval ik eerder We krijgen nu een meid na 2 jongens. Kei gaaf dus
Hey meiden! Hier ook iemand uit Eindhoven, maar hopelijk gaan we binnen een halfjaar nog verhuizen naar een grotere woning Wij zijn 27 mei 2013 uitgerekend, ben dus pas 6 weken zwanger. Leuk om hier mee te kletsen!
Linnie wat gaaf dat je nu een meid krijgt. zouden jullie ok nog n 4de willen? Je bent al over de helft dan.. gaat snel he. alleen die laatste weken duren zolang vond ik. enne bella st oedenrode lijkt me ook mooi wonen. Wij willen ook weg hier mahja nog geen koper gevonden voor ons huis gr xxx
@ lovely: Nee 3 is echt genoeg Een 4e lijkt me gewoon vooral niet praktisch Ik vind het niet echt heel snel gaan, maar ik zit dan ook al een aantal weken thuis. sint-oedenrode is ook een mooi dorp. Lijkt me ook erg rustig Als we er door heen reden zag je bijna niemand overdag.
Ik mag me hier eindelijk ook komen melden Vanmiddag de eerste echo, dus hopelijk hoef ik me niet vanavond al af te melden. Ben superzenuwachtig Ik krijg de eerste twee echo's in het ziekenhuis vanwege de IUI. Als alles goed is mag ik zelf een verloskundige uitzoeken.
Ukkie: Wat goed!!!!!!!!!!!!!!!! Gefeliciteerd!!!! Voel je je goed??? Belle: Welkom! Lovely : Welkom terug, fijn om te lezen dat het zo goed gaat met Jaylin! Linnie: Wat een onbeschoftheid, was dat in het DVU??? Wij hadden bij de 12 weken echt een bitch. All: Gisteren terug gekomen van zee, zusje en ik hebben het heerlijk gehad. Zoals beloofd zal ik eens even wat foto's toevoegen. Zowel van de 3d echo die we hebben laten maken met 26 weken, het kamertje en een buikfoto die gisteren is genomen met 27 weken 1 dag. Daar komen ze........!
Kooten: klopt van dvu. Wat een mooie echo. Waar heb je die laten maken? En wat een super gaaf kamertje. Ukkie: gefeliciteerd. Duim hard voor een goede echo.
Linnie die hebben we laten maken bij Babyonderweg in Zaltbommel. Hele leuke praktijk en ik vind ze in vergelijking met andere praktijken niet duur. Wij hebben 40 minuten film meegekregen op dvd voor 80 euro. De foto's hebben we zelf als screenshots van de dvd afgehaald.
Ukkie welkom!!! Hele fijne zwangerschap. lekker genieten. Kooten heeel mooi die kamer! En je hebt een bescheiden buikje.. heel mooi! Duidelijk die echofoto. had n 3d echo in westerhoven laten maken toen. xx