Waardevol, ik heb geen idee hoe groot Groningen is, maar Assen is idd niet zo'n groot filiaal. Fijn dat je geslaagd bent, maar ehhhh wat wil je met die emmer??? badje vullen??? waar heb je die dan staan als ik vragen mag? Goed hee dat je geen wc nodig was...en dat nog wel met de kou van buiten op je blaas. Dat werkt bij mij altijd net averechts.
Het boze gezicht heeft de 2de keer geholpen...denk dat ze ook een beetje van slag is van alle indrukken van de laatste tijd. Sinterklaas, verjaardagen, veel weg geweest en ze was zelf ook nog jarig. Vanmiddag kwam onverwacht me vriendin ff langs. Ze vertelde dat de crematie a.s. zaterdag is, dus daar gaan we zeker naar toe. Verder vertelde ze dat niemand, zelfs haar man niet, wist hoe ziek ze was. Ze wist sinds september al dat ze dood zou gaan en dat ze niet lang meer te leven had. Ze heeft dit aan niemand verteld, wat moet dat ontzettend eenzaam zijn geweest! Valerie heeft net lekker samen met mij gedoucht, ze wilde niet onder de douche vandaan, ze vond het veelste lekker! Ga vandaag op tijd naar bed, ben echt moe. Ben de laatste weken aldoor tussen 4.30 en 5.20 uur wakker...en dan kan ik echt niet meer slapen Het kotm doordat Valerie een tijdje elke nacht rond 5 uur wakker werd, nu slaapt mevrouw door, en is mama nog steeds elke nacht wakker. @Pcootje, ooeeee een jaren 30 huis, wat super! Die vriend van mij woont ook in jaren 30 huis, aan de wilhelminasingel, echt een super mooi huis! Wanneer moeten jullie je huidige woning uit zijn? Valerie slaap s'avonds prima! Ze ligt er rond kwart voor 7 in en slaapt dan tot 6 uur. Er was eens een tijd....dat ze elke dag uitsliep tot 9 uur....maar die tijd is jammer genoeg al heel lang geleden. @Waardevol, zo te lezen ben je goed geslaagd in Groningen! Toen ik zwanger was van Valerie, toen zaten er echt super leuke dingen in die Blije doos, zelf een heel pak luiers nr 1 van pampers! Wat wel echt een hele leuke doos is, is die van de c1000. Bij de c1000 kun je als je bevallen bent een geboortekaartje (of een kopie daarvan) inleveren en dan krijg je een doos met o.a. robijn wasmiddel, fruit potjes, billendoekjes, douchegel, 2 flessen roosvice...en nog meer dingen die ik me niet meer herinner. @Marnat, dat wordt dus shoppen binennkort! Met dit koude weer heb je wel een paar lekkere truien nodig. Succes met de sollicitatie morgen. Lijkt me echt vervelend als je man elke winter weer thuis zit
@Pcootje, ik had ook een emmer om het babybadje te vullen. Ik had wel een gewone emmer, en geen speciale babyemmer ofzo. Is wel zo handig als je niet kunt badderen op de babykamer. Zo'n badje vol met water sjouwen van de badkamer naar babykamer is niet echt handig.
Consider: haha soms kun je met je gezicht meer bereiken dan met wooden he?! Ik begrijp dat het voor de nabestaanden wrang is dat ze niets heeft gezegd, ik kan me het wel voorstellen hoor dat mensen dr voor kiezen. Als mensen weten dat de dood zo dicht bij is dan gaan ze je toch opeens anders behandelen. Ik vind dat iemand die zo ziek is best wel egoistisch mag zijn om zelf te bepalen hoe ze de laatste periode van hun leven doorbrengen. Oops ik heb nog geen enkele doos besteld, vond ik ze toen bij mn dochter ook wel tegen vallen...speelt denk ik nu ook wel mee. Vroeg wakker zijn hoort volgens mij ook bij het begin van een zwangerschap, ik was in het begin ook steeds idioot vroeg wakker en dan de rest van de dag brak zijn. Ik ga ook zo naar boven, dochter heeft nog drinken en als dat op is dan gaan wij lekker onder de wol.
Ik heb het badje altijd in de badkamer gehad..... moest ook wel want we slapen boven en de badkamer is beneden...zag me niet sjouwen met die emmers. Daar komt bij dat ik ook geen zin had in gespetter in de slaapkamer.
Pcootje, ik wil inderdaad zoals Consider zegt, het badje daarmee vullen. We hebben niet echt ruimte voor het badje in de badkamer. Dus we gaan de eerste tijd lekker badderen in de slaapkamer. Totdat ze natuurlijk gaat spetteren, dan moeten we toch maar in de badkamer met het badje. Die emmer zet in gewoon onder de standaard met badje neer. Het is eigenlijk zo'n luieremmer met een deksel, maar ik gebruik hem dus om met emmers water te sjouwen. Consider, Pfff wat erg zeg van die moeder. Sterkte ermee. Dus jij een heel pak pampers? Nu zat er een groen linnen tasje in met 8 luiers verpakt in plastic en een dun pakje billendoekjes erbij. En een kortingsbon. En die kaart sturen naar de C1000 ga ik dan zeker doen. Dat is altijd mooi meegenomen natuurlijk, de dingen die je ervoor krijgt. Pcootje, je bent denk ik nog niet te laat hoor met dozen bestellen. Ga je dat niet doen? Ik heb echt vreselijk pijn bij het lopen ineens. Voel me ineens een oud invalide mens. Zou dit een beginnende bekkeninstabiliteit kunnen zijn. Ter hoogte van mijn schaambeen doet het erg zeer. Weten jullie het wat het is?
Ik lig intussen onder de wol met mn ipad, typen met zo'n ding is niet echt handig. Ben benieuwd hoe je dat gaat bevallen met het badje. Die pijn die jij omschrijft heb ik nu al een aantal weken....voelt niet fijn!!! Het vermoeden is idd bekkeninstabilitiet...ik hoop nog steeds van niet. Hoop voor jou ook dat dat het niet is. Ja ik ga de dozen nog wel bestellen, zal dr morgen eens naar kijken
Pcootje, dat is waar ook ja, je ging lekker onder de wol. Nou slaap lekker. Hopelijk kun je je slaap weer een beetje inhalen. Denk ook gelijk aan bekkeninstabiliteit. Is dat iets om mee naar de HA te gaan of kan die daar ook niks mee? Heb je nog tips wat ik juist wel en niet moet doen? Misschien is het maar tijdelijk hoor, ik voel het net pas sinds vanmiddag. Misschien ligt het kindje ook wel even op een irritante manier. Vanmorgen lag mevrouw de hele tijd te drukken op mijn blaas waardoor ik steeds moest plassen. Ben ook benieuwd hoe het met badderen bevalt.
waardevol , wat erg zeg die pijn ik heb daar soms ook wel wat last van.. maar niet zo heel erg heftig! Heb er vooral sochtends last van als ik wakker wordt.. en idd als ik een eind heb gelopen. ik denk zelf persoonlijk niet dat de huisarts daar veel aan kan doen. Denk dat je meer hebt aan fysio... zij kunnen je ook goede houdingen aanleren! Je hebt namelijk fysiotherapeuten die gespecialiseerd zijn in bekkenbodem-trainingen. Miss kun je dat navragen bij de gyn? Of dat je een belletje doet naar de VK bij jouw in de buurt? welke zij aanraden? Je hoeft miss dan maar een aantal keren naar de fysio , om bepaalde oefeningen en houdingen aan te leren. ooh haha jij hebt gelijk de blije doos al gehaald! ben benieuwd wat erin zit! van mij mag je het melden hoor! en je hebt heel wat spulletjes gekocht! leuk hoor! mn man en ik gaan as zaterdag even naar ikea en dan ledikantje ophalen!!! heb er zoveel zin in! En dan nog een mooie klamboe erbij.... ik wil er dan denk ik een paar blauwe lintjes opmaken , op de klamboe! lijkt jouw dat leuk? verder dan idd maar even die doos ophalen bij de prenatal , en dan haal ik ook even zo'n voetenzak voor de maxi cosi. Heb jij die ook? Pcootje , hopelijk slaap je vannacht wel wat beter hoor! niks aan he dat slechte slapen. ooei jij ook al zo last van je bekken Ga je nog regelmatig naar de fysio? Marnat , heb je niet gezien vandaag! was heel eventjes bij de flat! he wat goed zeg dat je zo aan het opruimen bent!!!!! kan ik ook wel weer doen... zoveel kleren doe ik denk ik na de bevalling toch niet meer aan. maar ja miss ook nog wel.... dus laat het nog maar even liggen! Heb een aantal maanden geleden al flink opgeruimd en 2 zakken weggebracht! he wat rot zeg voor je man... hopelijk schiet het wat op de met ww-aanvraag! Consider , wat erg zeg van die moeder Sommige mensen doen dat idd , alles zelf verwerken en het aan niemand vertellen.. voor velen onbegrijpelijk idd. een emmer om het badje mee te vullen................... hmm nog niet aan gedacht! maar idd wel handig! al hoewel.. denk dat wij het badje gewoon in de badkamer zetten hoor! ruimte zat. zo hier weer thuis! was nog wel glad , maar ach ook dat went wel weer! ben nu 5!!! dagen vrij! niet normaal toch! heb vrije dagen gekregen.... want had nog heel veel uren staan!
hoi meiden...ben alweer wakker Elke ochtend om deze tijd ben ik klaar wakker, baal er zo van. Nog een uurtje en ik moet eruit. Zit nu ff te internetten met me telefoon, dus reageer straks wel even op iedereen.
Waardevol, ze kunnen niet veel doen bij bekkenpijn. De fysio kan hoopguit wat tips en trucs geven, Het komt door de verweking van je lichaam. Ik heb behalve last van mn schaambeen en liezen ook nog last van mn bil/heup wat uitstraald naar been en rug.... kunnen ze ook niet mee, de fysio kan een deel wel masseren maar de pijn blijft dus heeft niet veel zin. Wat soms wel kan helpen bij ergere vormen van bekkenpijn is een bekkenband. Tips, zorg voor afwisseling tussen staan, lopen en zitten/liggen. Van alles teveel geeft pijn. Bij bewegen niet over je macht strekken maar bijv en stap opzij doen....eingelijk al die dingen die we allemaal wel weten maar uit gemak vaak niet doen. Ella, lekker hoor 5 dagen vrij. Heb je wel verdiend! Neem je nu ook je rust of ga je prive van alles doen nu (begin je een beetje te kenen _ Consider, komt me bekend voor, schrale troost rond de 12 weken is het voorbij en slaap je weer langer. Ik heb vannacht lekker bij kunnen tanken, geen idee hoelaat ik nu in slaap gevallen ben, weet wel dat mn dochter nog naast me lag ze mocht even bij me in bed liggen tv kijken en dan moest ze gaan slapen..... ben benieuwd wie van ons 2en nu het eerst sliep
Goeiemorgen allemaal! Ella, nou? Hoe ziet Marnat eruit? Ella, dus jij had er ook al last van? ik had nog helemaal niet met die zere bekken te maken gehad en dan ineens komt zoiets opzetten. Maar na een nachtje slapen doen ze alweer minder zeer gelukkig. Maandag moet ik weer voor een echo dus dan ga ik het er gelijk even over hebben, kijken wat ze zegt. Ik heb dan S.S. (Die ken jij wel he Pcootje?) Misschien dat het nu ook wel weer over gaat dan, omdat het alweer een stuk minder is dan eerst. Wat zit er in de Blije doos? - klein potje Sudo Crem - speen voor een fles - fopspeen - spuugdoekje - rompertje - 8 pampers luiers in plastic verpakt in linnen tasje - Dun pakje billendoekjes - een slinger van de Fabeltjes Krant van Hiep Hiep Hoera - Folders en tijdschrift - kortingsbonnetjes voor diverse dingen Dat was het geloof ik. Ella weet je al welk ledikantje jullie nemen? En ik keek gister ook voor een klamboe, maar ik wilde eigenlijk niet dat net met gaatjes, maar gewoon een mooi stofje, meer voor de sier. De kosten van de standaard viel nog wel mee, maar toen schrok ik was de stof wat je eromheen hangt kostte: 60 euro. Dus heb de verkoopster vriendelijk bedankt. Dat vond ik wel teveel geld. Maar wel leuk hoor, ik hou dr ook van. Misschien kunnen we nog eens bij een andere zaak kijken voor een goedkopere. Die voetenzak van de maxi-cosi lijkt me idd geen slecht idee. Want die zit er niet bij, en in maart kan het nog best koud zijn... Die moeten wij dan ook nog aanschaffen. Wat heerlijk Ella dat je 5 dagen vrij bent. Geniet ervan! Consider, zo jij was vroeg wakker vanmorgen! Balen zeg. Is het sinds de zwangerschap dat je zo vroeg wakker bent of had je dit daarvoor ook al? Pcootje, wat fijn dat je weer lekker geslapen hebt... Zoals ik gister liep is niet normaal. Op een gegeven moment liep ik met mijn zij door de kamer heen, dus steeds een stapje naar rechts met mijn been en steeds ondersteunen, zo'n last had ik. Ik hoor het dan maandag wel hoe verder... Maar het lijkt na een nachtje slapen weer minder te zijn geworden..
pcootje , dat lijkt me echt lastig (zacht gezegd) dat je zoveel pijn en last hebt zeg en dan met die wetenschap dat ze eigenlijk niets aan kunnen doen. erg hoor! Trek je het allemaal wel wat? Ook nu je man vaak weg is en jij alleen thuis bent? Consider , ooh bah wat erg zeg om zo vroeg wakker te zijn! niks aan.... ben je altijd al een slechte slaper geweest? Waardevol , thanks voor het vermelden wat er in de blije doos zit! We gaan em denk ik zaterdag halen als we dan toch naar groningen gaan. He trouwens bij de prenatal zijn die voetenzakken in de aanbieding! (van prenatal zelf) eerst 20 euro en nu 15 euro en ze zijn er in 3 kleuren. (geloof van zwart , aquablauw en zilver) ik doen dan de zwarte denk ik. He wat fijn zeg dat de pijn wat is afgezakt!!!! hopelijk blijft dat zo.. maar zou het idd wel even aangeven hoor!!! sterkte ermee! ja haha ik heb weer veel op de planning! alleen vandaag even helemaal niets... heb lekker lang geslapen en merk echt dat ik dat nodig heb. Ben zo vermoeid na mn werk. Het valt mn man ook zelfs op! boodschappen halen hoeft niet meer, althans niet voor het avondeten.. moet alleen even wat boter halen en smeerkaas! nou ja , ben ik er ook nog even uit he! maar moet zeggen dat ik nu echt mn rust begin te nemen... zal wel moeten! had vanmorgen rare droom gehad joh! ik droomde dat er een pratende , dikke baby uit kwam..... en hij was ook nog eens helemaal wit (wij krijgen namelijk een halfbloedje) hahahhaa! ik schrok er gewoon van! de baby was zo groot , net al bijna een peuter en begon gewoon te praten.... apart he! Hebben jullie soms ook van die vage dromen?
oja waardevol , nog even over die klamboe... ik dacht dat ik doe wel aan het plafond kon hangen?? of moet dat met zo'n standaard? ik wilde gewoon een witte klamboe kopen en die met een haak aan het plafond bevestigen... of is dat niet veilig genoeg??? bij ikea hebben ze hele simpele ledikantjes... wij kiezen voor een witte! ik wilde ook graag zo'n ledikantje , volgens mij kost ie 79 euro ofzo? of 69 euro? ik heb echt zin dat , dat er staat! we halen dan gelijk zo'n matrasje en dan ga ik gelijk het bedje opmaken! mn man heeft namelijk super leuke lakentjes gekocht en dekentjes!!! dat is van een vrouw die ze zelf maakt! zo schattig.... we hebben een met een strookje ''hollandse'' print en mn man vond dat zo leuk omdat er dus geen typisch nederlands kindje onder komt te liggen. Ze heeft daar een fleece dekentje aanvast gemaakt en bijpassend lakentje die je dan onder het dekentje doet! hij heeft 3 setjes gekocht , ook een grijs/witte tint en een lichtblauwe witte! leuk he!
Ella, ach kan me dr wel druk om maken, want heb genoeg andere dingen te doen, maar daar wordt het niet anders van. Ik concentreer me op de zorg voor mn dochter en mezelf en alles wat ik extra kan doen is bonus. Ik droom nu niet meer, voor mn zwangerschapstest wel, dat waren geen dromen meer maar nachtmerries, had ik achteraf bij mn dochter ook, maar in beide gevallen heb ik ze niet gelinkt met een zwangerschap.