Dag Dames, Ik ben op dit moment 17 weken zwanger van ons 2e wondertje. Ik weet dat mijn placenta dit keer voor ligt,waardoor ik het kindje later gaat voelen. Maar wanneer is dit dan? Vraag me soms af of het er nog wel is.... Wie had dit ook,en wanneer voelde jullie het? Hoor het graag! Ik vind die 4 weken controle de eerste tijd zo lang duren. Moet nou nog 2 weken voor ik weer mag....
Bij mij ook pas rond de 20-22 weken echt goed... voor mij is het ook 2e kindje... Bij de 1e had ik ook een voorliggende placenta en ik had gehoopt dat ik het nu eerder zou voelen maar helaas..
Bij m'n eerste had ik de placenta achter liggen en voelde ik m'n zoontje al met 17 weken. Dit keer heb ik een voorliggende placenta en voel ik de kleine pas sinds 22 weken.
Hoi! Ik heb ook een voorliggende placenta en voelde de kleine met 19.1 weken tegen mn blaas porren en de dag erna voelde ik m ook echt onderin bewegen. Spannend he?! Groetjes Claire
Ik heb ook een voorliggende placenta en het verschilt echt per dag. Ik voelde haar voor het eerst met 16 weken, maar echt duidelijk pas sinds 1.5 week. Zelfs nu voel ik haar niet iedere dag even duidelijk.
Ik had ook een voorliggende placenta en kon het gevoel van baby 'voelen' pas echt herkennen/plaatsen na de 20 weken echo. Toch zag ik de beweging en wist zeker dat het niet mijn darmen waren die ik voelde,. maar echt ons kleine babietje!
ik had ook bij me zoontje de placenta aan de achterkant liggen en hem voelde ik met 17 weken. nu ligt placenta ook tegen de buikwand en had me er helemaal op ingesteld dat ik de kleine echt veel later zou gaan voelen maar toch met 17 weken de eerste kleine bewegingen gevoelt en vanaf 18 weken precies voelde ik echt harde schopjes. nu is het geen 1 dag meer rustig in me buik haha.. ik kan haar ook al door de placenta heen aan de buitenkant voelen schoppen. ik denk dat het ook wel verschilt per vrouw en hoe snel je de bewegingen herkent.
Ik heb ook een voorliggende placenta maar ik kan de kleine voelen sinds 18,4 dagen meestal sávonds als ik zelf rustig op de bank of in bed lig nu heb ik wel een heel druk kindje in mijn buik volgens de artsen want kreeg met de laatste 2 echo's te horen dat het een zeer beweeglijk kindje is.Ik kan nu niet wachten tot het aan de buiten kant te voelen is dan kan mijn partner er ook van genieten.
hallo, ik heb ligging placenta hoog posterior, achter dus, en volgens mij voel je juist je kindje dan eerder...in ieder geval, ik voelde mijn baby al rond de 12 weken, natuurlijk niet buitenkant, maar zeker binnen, toen ik vroeg aan de echoscopiste of dit wel kon..zei ze ja, (door de ligging bij mij) en......toen ik bij de verlos was bij 16 weken was ik ook niet zo zenuwachtig of er wel een hartslag zou zijn, want ik voel de baby zeer vaak....heel wild...nog niet aan de buitenkant..! hier is ook al een topic over geweest, namelijk: http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap/72878-ligging-placenta.html liefs, Sam
Ik heb ook mijn placenta voor liggen, en ik voel de kleine nu ongeveer een week! Vriendlief moet helaas nog ff geduld hebben... Nog een paar weekies, dan voel jij het ook!
Kun je niets van zeggen...! Mijn placenta ligt ook voor en de eerste ker voelde ik wat met 17 weken. Daarna steeds regelmatiger vanaf 18,5 week..! Dus alles kan!
hier beide keren achterliggende placenta. colin voelde ik met 13 weken en deze heb ik van de week heel zachtjes even gevoeld en nu niets meer(ben nu bijna 17 weken) deze beeb ligt helemaal achterin mijn lichaam en schopt gewoon niet zoveelnaar voren dus het hoeft niet eens aan de ligging van de placenta te liggen,kan ook gewoon dat de baby in je darmen trapt en dan voel je het niet. Over 10 weken heb je waarschijnlijk zoiets van laat je moeder ens met rust joh.. komt wel goed.