Pil vergeten, Zwanger?!

Discussie in 'Eerste symptomen' gestart door Biebje, 12 nov 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Biebje

    Biebje Nieuw lid

    12 nov 2006
    1
    0
    0
    Hej,

    Ik gebruik de pil nu al ruim 6 jaar, ben voor 3 maanden terug geruild van pil, naar de marvelon! Ben afgelopen maandag gestart met de nieuwe strip, heb daarna 3 keer geslikt, ben hem toen 2 dagen vergeten maar wel onveilige sex gehad..
    Ben daarna gestopt met hem te slikken en zit nu op 4 dagen, morgen zou ik ongesteld moeten worden dan..
    Heb sinds de dag nadat ik onveilige sex heb gehad, een raar gevoel in mn buik, alsof ik ongesteld moet worden,ook heb ik sávonds vaak steekjes aan de rechterkant avan mn onderbuik. Ik ben veel duizelig en erg moe,heb honger en eet zelfs dingen die ik niet lekker vind.. Zou t kunnen dat t raak is?!

    X
     
  2. Daphne

    Daphne Fanatiek lid

    1 jan 2006
    4.615
    0
    0
    Roosendaal
    Het kan ook zijn dat je lichaam moet wennen aan de nieuwe pil en aan het feit dat je gestopt bent/vergeten te slikken. Er zit niks anders op dan afwachten of je ongesteld wordt, of direct testen.
     
  3. Esthertje

    Esthertje Fanatiek lid

    6 sep 2006
    1.807
    0
    36
    Haarlem
    Ik ben in mijn strip de pil vergeten en ik slikte hem al 14 jaar en ja het was raak,dus het zou kunnen.
     
  4. Jessy25

    Jessy25 Actief lid

    1 nov 2006
    310
    2
    0
    Receptioniste
    Katwijk
    whihihi soms denk ik dat ik maar aan de pil moet gaan om zwanger te raken.... :oops:
     

Deel Deze Pagina