Graag jullie aandacht voor het volgende: Op dit moment zijn ze bezig met een online petitie - hiermee hopen ze dat er zoveel mogelijk mensen tekenen, er zijn i.i.g. 40.000 handtekeningen nodig voor betere omstandigheden na het verliezen van een kindje. Hierbij de link om te kunnen tekenen en te zien wat de bedoeling is. http://petities.nl/petitie/begrip-en-steun-bij-overlijden-voor-24e-weekws-opnieuw-kamervragen-door-esmee-wiegman/all_signatures?page=3 Zouden jullie dit alsjeblieft willen doen? En het liefst de link ook nog delen? Helaas hebben wij hier niets meer aan, maar wij hopen dat een ieder die het zelfde mee maakt, dat hiervoor betere omstandigheden komen. Alvast bedankt ook namens onze zoon Thijs* Lieve groetjes, C
Wat een ontzettend goed initiatief! Ook wij hebben in juni helaas onze zoon verloren met 23, 5 weken. Ga de link delen.
Goed initiatief! Ik heb de petitie ondertekend en de link op facebook gezet en gevraagd of de mensen hem ook willen ondertekenen. Hopelijk zijn er snel genoeg handtekeningen!
Ik heb hem ondertekent. Is het misschien een idee om dit topic te laten verplaatsen naar kopje algemeen naar film, televisie en nieuws? Ik denk dat je daar meer mensen mee bereikt die het kunnen invullen.
Zat ik idd ook al aan te denken. Even offtopic zie je banner en dan ben je alweer 30 weken! Wat gaat het hard al zal het nu best moeilijk zijn voor je. Dikke knuffel
Ja het gaat zeker hard en dit is best een heel spannende tijd. Dankje voor de knuffel! En voor jou 1 terug. Hoe gaat het met jou? Zal ik het bordje even aanklikken, in de hoop dat ts het er mee eens is?
Dank je wel, het gaat met ups en downs..op de site van mn dochter schrijf ik veel van me af dat is fijn. Ik hoop gewoon dat er nog een antwoord komt waarom want als ik dat nooit te weten kom weet ik niet goed hoe ik het een plekje moet geven. Ik haal mezelf van alles in me hoofd en voel me schuldig terwijl ik diep van binnen weet dat het niet hoeft. Ja is misschien een goed idee ja even melden.
Snoopy, je hoeft je inderdaad niet schuldig te voelen hoor. Je kunt er niks aan doen dat je kindje overleden is. En ik heb zelf ook nog totaal geen antwoord waarom onze dochter overleden is. Ben bang dat ik die ook niet krijg. Hopelijk kun je het een plekje geven over een tijdje. Maar een rouwproces gaat in verschillende fases. Ik kon na een jaar en 3 maanden zeggen dat ik het wel aardig verwerkt heb. Nog niet zo lang dus... Veel sterkte! Ik heb het al gemeld, kijken wat ze ermee doen.
Bedankt allemaal voor het stemmen. Wat heftig Snoopy, heel veel sterkte met dit grote verlies. Zouden jullie zelf een nieuwe topic willen openen als jullie deze openbaar willen hebben bij film, televisie? Dank je wel.
Heb je liever niet dat dit topic daarheen word verplaatst? Anders laat het maar zitten hoor en laten we het topic gewoon hier staan. Maar ik denk dat hier minder mensen kijken dan bij kopje Algemeen.
Ook ik heb getekend en het op facebook gezet! Jammer dat dit voor ons te laat komt, maar ik hoop dat het voor de toekomst beter geregeld gaat worden!