Hallo dames, Ik ben al een tijdje op zoek naar een leuk kort maar krachtige tekst om onze zwangerschap bekend te maken aan onze (minder goede) vrienden via facebook. De familie en naaste vrienden vertellen we persoonlijk natuurlijk van onze zwangerschap. Ons zoontje een shirt aantrekken met: Stoer ik word grote broer, vind ik alweer oud. Wil graag gewoon simpel een tekst waarbij de zwangerschap duidelijk word.. Ik heb tot nu toe 1 gedichtje gevonden: Na 15 maanden alleen spelen, begon mij dat erg te vervelen. Dus heb ik snel de ooievaar gebeld, en een broertje of zusje besteld.. Maar ja dat is ook weer via ons zoontje.. Leuke tips?
Trek je zoontje een shirtje aan met de tekst: ik word grote broer. Foto van maken en op FB plaatsen..
Ik had mijn dochter een shirtje aan gedaan met tekst aan de voorkant: ''Geef mij een kus'' en aan de achterkant ''Want ik wordt grote zus'' en deze op facebook gezet!
Ik wilde hem een beetje cryptisch houden, dus ik heb een leuk plaatje op internet opgezocht met alleen erbij geschreven: coming soon in june 2013. Alleen duurde het wel even voor er reacties kwamen want niemand durfde te vragen of dat betekende dat ik zwanger ben. Kreeg eerst heel veel whatsappjes en toen pas de online felicitaties
Deze is ook leuk, zag ik bij iemand voorij komen. Ze schreef in haar status; zo nu even een lekker kopje koffie.. http://www.kidlantis.com/wp-content/uploads/2010/01/Im-Pregnant-Coffee-Stencil.jpg
Wij hebben gewoon een foto van de echo gemaakt en die op Facebook gezet zonder tekst erbij. Was meteen duidelijk
Hier een foto gemaakt dat jinte met de echo foto in haar handen zat ( en je de foto ook zag ) en erbij gezet : " mama wie is dat knipperende vlekje daar )
bij de tweede zwangerschap hadden wij voor onze dochter een shirt met op de voorkant: straks speel ik niet meer in mn en op de achterkant een plaatje van een eendje. Dat hebben we gebruikt om de zwangerschap aan de naaste familie bekend te maken. De bedoeling was om hiervan een foto op fb te zetten, maar vlak voor we dat konden doen ging het mis. Bij deze zwangerschap een tekstje op fb: eindelijk lijkt ook voor ons de zon weer te gaan schijnen, (naam dochter) wordt in januari grote zus!!
Pfoe weet niet eens meer wat ik neergezet heb. Volgens mij was het gewoon "we hebben leuk nieuws" en dat dan in Nederlands en Engels voor de vele buitenlandse vrienden die we hebben.
Lees echt leuke ideeën en die gedicht is ook heel schattig! Wij maakten het bekend met een foto van ons voor een muurtje: mijn vriend+ik=3.
ik wil straks als het allemaal goed gaat mijn zoon een t-shirt maken met de text: my mom is pregnant and all i got is this lousy t-shirt. ben benieuwd hoe lang het gaat duren voor mensen het door hebben
Ik heb de volgende zin op facebook gezet : heeft een verstekeling aan boord! Niet iedereen had het vlug door maar wel leuke reaties gehad.
Ik had de tekst: Het was nog even geheim, maar nu willen wij het delen, Binnenkort komt er een kleintje met E. Meespelen! E. Is mijn bonusdochtertje van 4 die bij ons woont En dan een foto van de echo en een foto van de echo en E, samen
Heb bij vrienden een keertje gezien: - foto met vier paar schoenen. Twee van hun zelf, eentje van hun zoontje en een paar hele kleintjes witte (later roze omdat ze een dochter kregen) - Een famile foto met op een bordje geschreven: baby
Hier de volgende foto en tekst geplaatst. Superleuke reacties op gekregen . ♥ Langzaam afscheid aan het nemen van mijn tenen. Ik zie ze weer begin april ♥