Weet dag eisprong niet help!!!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Mirandje81, 2 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mirandje81

    Mirandje81 Actief lid

    1 jul 2011
    282
    1
    18
    Mijn cyclus was de vorige 3 rondes 30 dagen
    Nu deze ronde ineens 28 dagen ik snap het nu niet meer
    Wanneer me eisprong is kan iemand me helpen me laatate menstruatiedag was 17 aug daarvoor 19 juli ben beginner
    Voor 1e kindje dank je wel xx
     
  2. Lachebekje87

    Lachebekje87 Bekend lid

    22 jun 2011
    843
    150
    43
    Vrouw
    België
    Voor zover ik begrepen heb vind de eisprong altijd 14 dagen plaats voor de menstruatie. Dus bij jou zou dat dus middenin je cyclus zijn. Ik weet er zelf ook niet veel van ben ook maar een beginner (2e ronde, 1e kindje) maar zoveel heb ik er van begrepen. :)

    Liefs
     
  3. DLight

    DLight Actief lid

    22 jun 2011
    446
    4
    18
    NULL
    NULL
    Ik zou voor de volgende keer beginnen met ovulatietesten een week na je menstruatie. Zo ben je nooit te laat. Zeker als je niet zo lang geleden bent gestopt met anticonceptie wil je cyclus nog wel eens langer of korter zijn.
     
  4. MM1981

    MM1981 Bekend lid

    30 dec 2010
    668
    0
    0
  5. Maia

    Maia Niet meer actief

    tenzij je hem zelf goed voelt, met ovulatietesten of temperaturen aan de gang gaat kun je niet zo zeggen "dan is m'n ei"... ja wanneer je maandenlang dezelfde cyclus hebt en altijd op dezelfde dag je eisprong hebt (als je dat weet door bovenstaande), dan wel. Maar als je er onzeker o.i.d. over bent, inderdaad met ovulatietestjes aan de gang.

    Over het algemeen is je ovulatie 14 dagen voor je menstruatie (maar ook dat kan iets verschillen tussen 11 en 18 dagen geloof ik dus dat moet je ook maar weten) dus met je 30 en 28 dagen zou ik ervan uitgaan dat je eisprong rond dag 14-16 is.
     

Deel Deze Pagina