Hallo, Ik heb even een vraagje wie van jullie drinkt er soja melk? De vrouw van mijn collega heeft soja melk gedronken tijdens de laatste weken van haar zwangerschap. En nu kan het dus zo zijn volgens (chinees) gebruik dat soja melk voor een wat snellere bevalling zorgt en dat de baby huid ook wat gladder wordt. Ik ga die soja melk zeker proberen misschien dat het helpt met bevallen. Hopelijk hebben jullie ook wat aan de soja melk tip. Groetjes Chanel.
sommige geloven ook alles he ik geloof niet zo in die dingen hoor zoals annanas eten tonic drinken en noem maar op als het kindje klaar is en zin heeft dan komt het na mijn idee niet eerder maar van die soja heb ik nog nooit iets gehoor laat het ons even weten of je sneller en makkelijker bent bevallen ben eigenlijk wel benieuwd ik vind het alleen niet te drinken bbrrrr succes
Hahaha ja sommige geloven idd alles. Ik ga het toch proberen met die soja melk. En zal je wel laten weten of het idd geholpen heeft Tja die smaak daar zal ik aan moeten wennen. En anders drinken met me neus dicht. Ik geloof wel dat je soja melk hebt met verschillend smaakjes. Maar als het niet te drinken is stop ik er mee.
de smaak met vanille die is echt jakkkkkkkkkkkkkkk en met je neus dicht drinken , hihi ik herken dat van mijn dochter die neemt altijd op die manier haar medicijnen in dan proeft ze het minder zegt ze , gek he dat reuk en smaak dan op die manier te beinvloeden is nou meis succes hoor ben echt benieuwd
Wat grappig zeg. Ben zelf gek op de soja melk met vanille smaak. Raar maar waar. En ik ga het dan ook zeker proberen tegen de tijd dat ik zo ver ben
Hahaha ik laat je wel weten hoe het gaat met soja melk drinken Deb. Grappig dat je dochtertje ook haar neus dicht doet als ze medicijnen in neemt. Zo deed ik het ook altijd. Welk merk soja melk drink jij dan eve? Want je hebt geloof ik toch verschillende merken en smaken?
Zul je net zien dat ik nu geen pak in huis heb...Maar volgens mij is het gewoon de AlproSoja. Is er ook in chocola en banaan. Vind de gewone smaak nml niet lekker. Ze staan tussen de chocomel, fristi etc.
Dank je wel voor je antwoord eve, ik zal eens gaan kijken bij de supermarkt. Hoe lang kan je een geopend pak soja melk eigenlijk goed houden?
Volgens mij een dag of 3 a 4. Maar bij mij is ie al binnen 2 dagen op... Maar volgens mij verkopen ze ook gewoon kleine pakjes. Dus die zijn ook handig!
Dank je wel eve, ik denk dat ik dan ga kijken voor die kleine pakjes. Me vriend lust geen soja melk, ik ben dan bang dat ik het grote pak niet leeg krijg.