Zijn er meerdere dames die ipv bij hun eerste juist bij hun tweede of misschien wel derde meer bezig met hun kwaaltjes? Bij m’n dochter was ik er gewoon echt niet zo mee bezig, en was de eerste echo ook niet lang wachten voor m’n gevoel. Maar bij deze zwangerschap let ik overal op. Op ieder kwaaltje. En ik voel me gewoon echt veel te goed. Kan iemand me vertellen dat ze dit ook had, en zich ook veul te goed voelde, maar toch alles goed zat? Nee ik heb geen buikpijn, geen bloedverlies, en de testen zeggen dat ik zwanger ben. Maar jeetje, ik ben er wel enorm mee bezig..
Ik voelde me de 1e paar weken ook super goed en niet zwanger. Pas vanaf ik dacht week 7 werd ik misselijk en moe. Dus ik zou willen zeggen, probeer ervan te genieten dat je nog nergens last van heb. Maar ik begrijp je heel goed, die eerste weken zijn gewoon zo onzeker. Zeker als je er zolang op heb moeten wachten. Wanneer mag je voor de echo?
Nee heb bij de 2e er niet extra aandacht aan gegeven, had wel meer kwaaltjes bij de 2e, benieiwd hoe t bij de 3e gaat zijn
Hi, Ik zie dat je een lange weg hebt gehad voor je zwanger werd. Ik kan mijn enigszins voorstellen dat dat heel wat onzekerheid met zich mee heeft gebracht. Op zich is het niet heel gek dat je nog geen echte kwaaltjes hebt. Die beginnen meestal in de 6de week. Dus misschien moet je blij zijn dat je je zelf zo goed voelt haha, voor je het weet ben je de "sjaak" en start de vermoeid- en de misselijkheid. Bij mijn eerste had ik dus amper kwaaltjes en maakte mij nergens druk om. Maar ik moet ook zeggen dat ik mij, inmiddels 7 jaar geleden, niet zo gek liet maken door alle "negatieve" berichten over; 'geen kwaaltjes krijg ik nu een miskraam?' Helaas kreeg ik een vroege miskraam in oktober jl en dan is zwanger zijn nooit echt zorgeloos meer. Althans, de eerste weken. Ik was dus zeker bezig met de kwaaltjes omdat ik angst had voor een miskraam. Ik voelde me met deze zwangerschap wel meteen zwanger. Gevoelige borsten en met vlagen misselijk. In week 7 verdubbelde de kwaaltjes en ben ik inmiddels zo misselijk en chronisch moe dat ik soms even niet weet waar ik 't zoeken moet Heel veel geluk en ik hoop dat je een mooie echo hebt met een stevig kloppend hartje.
We zijn even ver zie ik (vandaag ook 5 weken) en ik heb precies hetzelfde. Totaal geen klachten, alleen een beetje vermoeid, maar dat heb ik vaker in de wintermaanden. Ik heb trouwens ook nog geen "knaltest" gehad, jij wel? Pffff die onzekerheid altijd
Ja het is ook gewoon onzeker hé... het liefste zou ik de eerste 10 weken over slaan ongeveer. Ja ik heb al wel een knaltest gehad vorige week. Zie foto. Maar je hoeft echt geen knaltesten te hebben meid. Al snap ik dat dat je wel rust geeft. Hoe zien jouw testen eruit?
Bedankt voor je fijne en lieve reactie! ❤️ Ik hoef echt niet de hele tijd boven de pot te hangen, maar het zou wel “fijner” voelen ofzo.. wat ik wel heb is echt af en toe die enorme trek, en m’n borsten zijn gevoelig. Dus het is gelukkig niet niets.
Wauw wat een mooie test! Dit zijn mijn testen. Vandaag nog even een testje gedaan. Hoe voel jij je nu?
Wat fijn trouwens dat je volgende week al een echo hebt. Hopelijk geeft dat je rust en kan je dan wel genieten!!
Kan het niet zijn dat je wat minder ver bent? Je testen lopen mooi op! maar ik denk eerder dat je wat minder ver bent eigenlijk! Heb je ovulatie testen gebruikt? Wanneer waren deze positief? Ja ik voel echt niks... klein beetje gevoelige borsten, beetje trek. That's it.
Dat zou idd kunnen. Ik heb geen ovulatie testen gebruikt dus geen idee.. ze lopen in ieder geval niet af dus hopelijk zit het wel goed.
Het voelde in het begin voor mij ook heel onwerkelijk, mede doordat ik gewoon geen kwaaltjes had. Ik was ook bang om blij te zijn, ruim 1,5 jaar zag ik alleen maar negatieve testen en dan ineens stond ik met een positieve test in m'n handen. Had echt even tijd nodig voor ik erin kon geloven. Wel een vroege echo gehad, maar durfde alsnog niet heel blij te zijn. Denk dat het besef pas rond de 20 weken kwam.
Mijn kwaaltjes begonnen een paar weken geleden pas xD ik had wel op een gegeven moment wat moeite met ontbijt en at daarom veel brood in soep gedoopt. Maar dit was ruim na de 1e echo en verder weinig last gehad