Een meid. Waarom ... gewoon een voorgevoel. En het zal idd zondag wel geboren worden of volgende week zondag. Maar dat het op een zondag zal zijn ... dat lijkt me wel duidelijk.
nou ja, ik had net gereageerd, en het staat er nu niet meer tussen... vreemde zaak maar goed ik denk een jongen !
Ik dacht al voordat ze zwanger was, de derde word een jongen! Dat denk ik bij mezelf namelijk ook hihi!
Haha, nou om eerlijk te zijn denk ik, dat mochten jullie zwanger raken van een vierde kindje, dat het een knulletje is! Maar ja, wie ben ik ?!
Hmmmm, ja die Alex zal wel de vader zijn ja... Dan hoop ik toch echt dat het een meisje is (voor 't meisje dan!)
Amalia schijnt gezegd te hebben dat ze een broertje krijgt, maar of dat iets zegt weet ik niet hihi Ik zei in de kleuterklas ook dat mijn moeder een baby kreeg, terwijl het niet zo was Dus ik weet niet of het echt geloofwaardig is Ik denk een meisje trouwens, voorgevoel, maarja dat klopte bij mezelf ook niet
Ik denk een jongen. En aangezien Alexia hetzelfde is genoemd als de onwettige dochter van Bernhard, denk ik dat de naam wel iets met Bernhard zal zijn, want Claus dat heeft zijn broer al gebruikt.
whahahahaha ik heb een beetje "gerekend" met de chinese astrologie, Maxima is 35 jaar en wordt in mei dit jaar 36, in de maanden mei, juni en juli (conceptie ergens in die maanden als ze nu snel is uitgerekend) geven alledrie aan : een meisje op 35-jarige leeftijd dus, vandaar dat ik zeg ik weet het 98% zeker
Je hoord iedereen over een dat maxima een zoon gaat krijgen nou dan sta je raar te kijken als het weer een meisje wordt. Maar geloof inderdaad ook een jongen. Maar ja hoe zou hij gaan heten? Max-Alex-bernard-Claus misschien groetjes lover