Hebben jullie tips voor leuke zwangerschaps(dag)boeken? Ik wil graag alles bij gaan houden en later ook na geboorte en bij kraambezoek bijvoorbeeld.. Wie weet er leuke boeken?
Ik had bij de 2e Pauline Oud. Vond die wel leuk maar ben bij de derde toch overgestapt op een eigen notitieboekje omdat ik een verhaaltje schrijven leuker vind dan vragen beantwoorden. Denk dat Pauline Oud vooral erg leuk is bij een 1e kindje dus raad hem je wel aan
Ik heb de boeken van Maan Amsterdam! Je hebt daarvan een zwangerschapsboek, boek voor kraambezoek en eerste weken, babyboek, 1-4 jaar boek en schoolfotoboek. Daarmee kan je wel even vooruit
Geen officieel zwangerschapsboek, maar ik heb een schrift met harde kaft volgeschreven vanaf het moment dat ik zwanger was totdat het vol was rond haar 6e verjaardag. Om de paar weken/maanden de bijzonderheden ingeschreven in leuke verhaaltjes en super leuk om terug te lezen. Met het schriftje van mijn zoontje ben ik nog bezig maar verwacht dat het ook rond zijn 6e vol is.
Ik gebruik het Negenmaanden invulboek - https://www.bol.com/nl/p/het-negen-maanden-invulboek/9200000102317788/?gclid=CjwKCAiA0svwBRBhEiwAHqKjFgL7yj_rnsw6CodgMoDpA8eogU3hskvhhlBuhKCLCRy4Xs3EaDkmThoCZLwQAvD_BwE. Leuke afwisseling tussen informatie en zelf invullen. Je kan geen hele lappen tekst schrijven, maar kort en bondig. Ruimte om foto's en echo's te plakken.