heeft er misschien iemand tips waar ik een leuke zwangerschapsjas kan kopen voor de herfst / winter?mag ook een webwinkel zijn... heb al rondgekeken maar ze verkopen nergens jassen het word al best koud buiten , en mijn eigen jassen gaan (nu al ) niet meer dicht... dus wie o wie?
Ik heb gewoon een (zomer) jas een x aantal maten groter gekocht. Met touwtjes kan ik hem tailleren dus lijkt niet eens achterlijk. Nou hoef ik vanaf nu ook maar vier weekjes dus een goedpassende winterjas staat niet op mijn lijstje.... Ik zou het in de "gewone" zaak eens proberen. Succes!
bij h&m kan je zwarte positiejassen kopen .. had ze gezien maar toen ik hem wilde kopen was hij alweer uitverkocht : heb nu een grotere zwarte lange jas die je met een riem boven je buik aan kan trekken, beetje hetzelfde idee als die jas die was uitverkocht
Ik heb een groot vest geleend van m'n buurvrouw. Met een fleecetrui kom je ook een heel eind. Maar goed, ik hoef niet zo lang meer. O, en een tip. Ik krijg m'n winterjas ook niet meer dicht, maar als ik de knopen vanaf boven naar beneden knoop krijg ik er wel een paar dicht en dat volstaat nu ook wel (buik zit toch in de broek, daaroverheen vaak een shirt en een buikband, is ook warm). Linda
Hee Sab, mijn jas gaat nog wel dicht, maar kon geen jas vinden die wat groeiruimte heeft voor mijn buik. Mode is zo getailleerd momenteel. Ik ben toen in Haarlem terecht gekomen, bij een leuk winkeltje genaamd 'future maman' en heb daar een leuke jas van het merk 'Noppies' gevonden. Het is voor ons belangrijker dan voor de dames die nog maar vier weken hoeven . Wij gaan met een toeter de hele winter door!
Ik heb een jas gehaald bij de wibra voor weinig geld... gewoon een paar maatjes groter dan normaal en heb dan nog genoeg ruimte om te groeien... Ook kan de rits van de jas aan de onderkant ook open dus mocht ie nog iets te strak gaan zitten in de auto of net wat dan ook... hihi
jah heb er ook problemen mee.. maar een fleece vest werkt bij mij het best.. lekkere sjaal erbij om! succes
Ik heb een jas die aan de onderkant los kan (dubbele rits) ik doe een extra band om de buik zodat deze lekker warm blijft. Ook heb ik een hele grote fleece trui die ik draag. Het blijft even behelpen, maar ik heb gekeken naar positiejassen, maar vindt ze erg duur. En dat voor die korte tijd...... Je kunt natuurlijk ook opzoek gaan naar een poncho, dat valt altijd goed over de buik! Succes, Mayke
Ja mijn zomerjas gaat al niet meer dicht en wordt al wel frisser. Maar ga nu echt geen winterjas meer kopen voor de laatste paar weken. Ik doe nu een vest aan en me zomerjas eroverheen, dat gaat nog redelijk. Maar wat de meiden hiervoor al zeiden denk idd aan een gewone jas die wat maten te groot is voor een leuke prijs.
Ik ben ook al op pad geweest. Helaas niks kunnen vinden. Een maat groter kopen vind ik echt geen optie. Ziet er voor mijn gevoel een beetje slonsig uit. Heb nu maar besloten om voor die laatste 2 maanden mijn oude winterjas open te dragen met een vest eronder..ZOnde om nu nog geld daaraan uit te geven.
Een ramp! Zelf heb ik maat 44 (dus net aan standaard), uiteindelijk kon ik alleen maar 'slagen' bij Ulla Popken. Megagroot dus.
Ik heb een winterjas van Mama Licious gekocht bij Happy Days in Utrecht ( positiewinkel ). Is echt een onwijs dikke jas. Was wel 65,- maarja ik loop dan ook midden in de winter op mn laatst dus vond het zn geld wel waard!
Ik heb 3 jassen gekocht bij van Cranenbroek, 1 zomerjas, 1 dikke fleecejas en 1 gewone (sportieve) winterjas. Voor zo'n 20 euro per stuk. De zomerjas gaat nog net dicht, maar is genoeg voor nu en kan ik na de zwangerschap ook nog goed aan. De fleecejas is lekker warm, maar niet waterdicht, de andere winterjas wel. Tja, ze zijn wat groot, maar dat zij dan zo de komende maanden. Ik vind het zonde om veel geld voor een jas uit te geven die je maar zo'n 2 maanden aan kan.
Hallo. ik heb gister bij de C&A een jas gekocht. Een nette zwarte met knoopjes. Je kunt deze knoopjes verzetten, zodat je hem wel dicht kunt dragen. Na de zwangerschap kun je de knoopjes weer op de oude plaatst terug zetten en kun je hem dan ook weer aan hebben. Dat was een tip van de verkoopster. Ideaal! Ook A line jassen zijn goed. Bij de C&A hebben ze die ook! Su6
ik had gewoon bij de kruidvat een jas gekocht, was de hele tijd aan het sjoppen voor een jas 2 maten groeter en toen zag ik lekkere warme sportieve jas met leuke bontkraag bij de kruidvat liggen voor 10 euro...! en hij beviel prima, vind best wel zonde om een dure zwangerschapsjas te kopen voor die paar maanden...dus dit was de oplossing
Nou...hier nog een die al een ware zoektocht achter de rug heeft...en nog niets gevonden! Echt een ramp, zeg. Alsof zwangere dames geen winterjas nodig hebben