hoi dames, ik ben al een tijdje opzoek naar een leuek bikini/tankini voor tijdens de zwangerschap. Probleem is echter dat door de zwangerschap mijn cupmaat van D naar G is gegaan en ik smalle omtrek (75 of zo) heb. Ik kan maar nergens iets leuk vinden. Hebben jullie misschien tips ? Merken ? Shops ? Thanx alvast dames!
Ik heb een bikini van mamalicious besteld bij ikenmijnkind.nl, ik weet alleen niet tot welke maat ze daar gaan...
Super grote maat van een gewoon en goedkoop badpak. Ik heb een H-cup en dat wilde ik gaan doen. Dan ziet het er maar iets minder charmant uit.
Ik heb best lang mn gewone tankini gedragen. Eens mn buik zichtbaar word onder de tankini door, doe ik wel een buikband erbij om
Ik heb ook grote borsten en kleine omtrek. Ik heb vorige week een positie tankini gekocht bij wehkamp. Heb er al mee gezwommen en was perfect.
Ik zit met precies hetzelfde probleem. Ik ga op vakantie als ik 28 weken ben, dus wil ca. 4 weken van tevoren de tankini gaan aanschaffen (wil ook niet in de stress schieten op het laatste moment als ik niks kan vinden). Wat me ook opvalt bij de meeste zwangerschapsbikini's/tankini's dat er dan zelfs nog een sluiting in de nek is (pff, met maat E/F echt geen pretje). Ik zoek echt iets waar ik gewoon een hele dag mee bij het zwembad onder de parasol kan liggen en niet 1 die ik na een uurtje alweer uitwens omdat ik er nekpijn van krijg. Bovendien wil ik ze er ook niet half uit hebben hangen, op m'n buik ben ik straks echt wel trots, maar mijn borsten schaam ik me nu al voor (ben zelf ook smal gebouwd, valt echt enorm op en is het eerste wat mensen nu tegen me zeggen "Zoooo wat zijn jouw borsten groot geworden, haha" heel grappig NOT!) Ik blijf het topic even volgen, hoop dat DE tip nog binnen komt... @annekelovenico, welke maat heb jij en welke tankini heb je bij de Wehkamp gekocht? (zie volgens mij alleen maar één met knoopsluiting in de nek?)
Dankjewel voor de tips.... Gisteren de nodige tankini's van Wehkamp binnen gekregen (in mt 44) en het paste op zich wel goed. Eentje er van hier gehouden, dus voor nu uit de brand Als je de maatwijzer invult bij Wehkamp klopt het voor de gewone tankini ook gewoon met mijn huidige maten
@tijgetje, er staan wel hele leuke gewone tankini's op maar maat 44 is het broekje dan niet veel te groot (zag dat jij ook omvang 75 hebt)? En valt de tankini dan wel echt over je buik (geen stuk buik bloot)? Ik ben trouwens vorige week nog op zoek geweest naar een tankini maar ik zit nu dus met bh maat aan 75G(!!). Daar zijn bijna geen tankini's voor te vinden zeiden ze in speciaalzaak, ze raden me een badpak aan. Twijfel nu dus erg of ik anders maar ga voor een badpak en dan met pareo voor als ik niet het water in ga (ziet er dan nog een beetje mooi uit hoop ik). Ik vind het ook zo rot om online te bestellen. Ik zou toch graag 75F en 75G proberen en het liefst ook nog 80F en 80G, dan ben ik per 'tankini' dus al vier keer het bedrag kwijt als ik dat bestel... duurt ook gemiddeld 30 dagen voordat je je geld weer terug hebt, houdt me erg tegen.
bij wehkamp kun je de broekjes appart bestellen(dus kleinere maat) hier cup 75/80J/k en heb tot nu toe nog niks kunnen vinden. vorige zwangerschap een bikini 80G gekocht bij hunkenmuller maar die past volgensmij niet meer en heb hem ergens in gestopt en kan hem niet terug vinden. heb nu bij wehkamp een tankini maat 48 besteld hoop dat de cup groot genoeg is en dan de omvang verkleinen. krijg ze dinsdag binnen dus laat nog horen of het wil. betalen trouwens met acceptgiro als ik ze binnen heb.
Ja Wehkamp of Otto is nog wel een optie met acceptgiro inderdaad. Dan kan je gewoon retour zenden wat je niet wilt en dan betalen wat je wel houdt. Maar als je zo'n grote maat besteld lijkt me weer dat de omvang veelste wijd wordt. Hoor graag van je of het wat was.
Ik heb een los broekje besteld van Noppies en draag en mijn zwarte zwangerschapsbh boven, geen mens die dat ziet! Ik had ook al verschillende bovenstukjes en tankini's gepast, maar zat allemaal voor geen meter, ditis heerlijk!
Broekje was niet veel te groot...denk dat ik ook een beetje bij de bovenbenen ben bijgekomen en het onderste deel van de buik heeft deze maat ook echt nodig bij mij! Je kunt bij een aantal inderdaad ook een los broekje bestellen. Ik heb er inmiddels ook mee gezwommen en zat echt goed...blote buik was erg beperkt, hoor. Alleen als ik me een keer op rekte zag je een stukje buik.
ik heb ze binnen maar ze gaan waarschijnlijk weer retour. Cup is veel te klein, omvangveel te groot maar die kan ik verkleinen. mijn moeder kijkt morgen of ze het zo kan aanpassen dat het wel gaat passen(extra stof aan de bovenkant maken)
Ik heb gewoon m'n eigen bikini aan, tuurlijk zit het boven wat strakker, maar ach je bent toch in het water. Vind het echt onzin om nu weer een speciale zwangerschapsbikini te gaan aan schaffen....
Dan moet je oude bikini wel passen ik ging van een d naar g dus dat paste niet meer. Nu naar j dus weer opzoek naar wat anders
ik heb onlangs een tankini van de hunkemoller gekocht en cup 80 G, past perfect en kan ik na de tijd ook nog aan. t is een blauwe, staat wel op de site.