hoi ik heb van mn schoonzus een zwangerschapsbelletje ketting gekregen, ik lees dat je baby er (wanneer je hem boven je navel draagt) van in een stuitligging kan gaan liggen omdat ie het zon mooi geluidje vindt. Nu weet ik niet zo goed wat ik daarvan moet denken. ik ben nu 16 weken en ik denk dat ik hem over een week of 12 af doe, en vanaf dan elke avond zijn of haar muziekspeeltje afdraai zodat ie straks wat vertrouwds hoort wanneer hij of zij er eenmaal is. wat vinden jullie van zon zwangerschapsketting, ben benieuwd wat jullie ervaringen zijn!
Volgens mij is dat onzin hoor! Er zijn zoveel mensen die zo'n belletje dragen die ik ken, die hebben nooit wat van hen vk gehoord en de kindjes lagen ook niet in stuit.
Ik heb hem ook af en toe gedragen en ons kindje ligt al vanaf 18 weken met het hoofdje naar beneden en is niet meer terug gedraaid. Ik moet zeggen dat ik het niet eens fijn vond om hem te dragen, want ik bleef continu haken achter deuren of hij zat weer eens tussen de lade vast of ik had hem weer in mijn eten hangen. Ze raade hem aan om na 28 weken niet meer te dragen of heel laag iig, maar door frustraties droeg ik hem al niet eens meer. Liefs Hummel.
ik draag zelf ook al vanaf 17de week een zwangerschapsbelletje. ik had de verhalen ook gehoort en kreeg de tip om hem tusse de 2 en 4 cm onder de navel te dragen. op een gegeve moment word die te kort dan kan je een ander leren touwtje erbij aanknopen zodat hij wel weer laag genoeg hangt. een vriendin van mij haar kleintje lag met 26 weken nog in een stuit en ze had een belletje gekocht en gedragen en nu ligt de kleine binnen een week met haar koppie na beneden. het kan ook toeval zijn natuurlijk maar gewoon lekker blijven dragen en de kleintjes onthouden pas vanaf 30 weken het geluid en dat ze er aan wennen. Liefs xx
Ik heb ook 2 van die kettingen.. superleuk vind ik ze! Ik draag ze nu nog best vaak, en altijd wel boven mn navel (ook altijd gedaan, want vind het langer niet mooi) Volgens mij is het onzin hoor, dat een kindje gaat draaien o.i.d. door zo;n ketting
@sam,, haha ja dat overal achter blijven hangen ken ik! maar blijf hem toch eigenwijs dragen @lovely.. je kan hem indd in heel veel babyzaken kopen zoals JsztD,, maar als je op google zwangerschapsbola intypt krijg je ook heel veel sites waar je hem kan bestellen.
Ik draag het belletje zo'n 10cm onder de navel. Ik draag em nu een week en de kleine ligt met dr koppie naar beneden! Ik merk dat ze echt gaat draaien als ik met het belletje rammel. Of ze word er gek van, of ze vind het heel mooi . Het kan toeval zijn natuurlijk. Ik vind het in ieder geval ook een mooie ketting! (ik heb die van Proud MaMa). Liefs Dayenne
Ik ben er ook van overtuigd dat je kindje met het hoofdje richting het belletje gaat liggen ! Maarja zo heeft ieder zn eigen overtuiging. Ik heb wel een belletje gekregen van mijn vriend, maar heb hem maar een paar keer aan/om gehad. (snap ook niet dat ie er een gekocht heeft hij weet hoe ik erover denk . Maar het was wel heel lief van hem ) Bijvoorbeeld op www.borstvoedingswinkel.nl -> baby in je buik -> mama sieraden -> bola's zwangerschapsbel. Daar heb je een heleboel verschillende, gewoon effen, maar ook met een print erop of erin zegmaar ! Een hoop keus dus, zitten hele leuke tussen! ("edit" -> prijzen zitten daar goedkoopste 12 euro en de duurste 18 euro. Weet alleen de verzendkosten niet )
bij de prenetal kun je hem kopen 19 euro en je moet ervoor zorgen dat ie 10 cm onder je navel hangt bijna bij je vagina.... ik gebruik hem dagelijks en zeker eerste paar keer voelde ik ukkie er echt door gaan bewegen.... volgens verloskundige kan het geen kwaad als je hem maar goed gebruikt....
Aaah nu jullie het zeggen, ik had 'm aan bij mijn 16 weken echo en op de echo lag ze met haar hoofdje naar beneden!
@sam.. met 16 weken kunnen ze nog niets horen dus dat heeft niet met het belletje te maken. pas vanaf 20 weken kunnen ze geluiden buiten de buik horen en dan nog heel erg gedempt.
Tzal dan toeval geweest zijn. Nu ja ik vond het leuk als ik het zag maar ben niet van plan het te dragen.
Mijn nichtje draagt er ook al weken eentje, en haar kindje ligt gelukkig ook goed. Nog een dikke week, dan is ze uitgerekend
Heb niet alle reacties gelezen, maar een aantal jaren geleden waren die dingen ook zo populair en toen nam het aantal stuitliggingen nogal toe. Dat bleek tcoh echt van die belletjes te komen: je baby vindt dat geluid zo leuk en gaat daar naartoe liggen. Ik zou het zelf dus nooit doen, er zijn wel andere manieren om je baby leuke geluidjes te laten horen (en handiger manieren, want zo'n ding blijf je overal lekker mee haken of achter hangen of in hangen).