Week geleden nog goede echo Ik heb sinds vanochtend zon erge buikkramp die ik herken van eerdere miskramen geen bloed nog maar de kramp voelt alsof het gaat bloeden Kan ik hiervoor de vk bellen? Of wachten tot volgende afspraak Ben echt zo bang dat t misgaat deze kramp had ik alleen bij een miskraam
Altijd bellen als je je zorgen maakt. Vaak mag je dan even langs komen en kijken ze even naar je beebje of luisteren ze even naar t hartje. Dus hup in die telefoon klimmen en bellen meis. Ze zitten er niet voor niets!
Ach, meissie, wat ontzettend vervelend! Goed dat je heb gebeld! Ik ga even heeeel hard voor je duimen dat er niks aan de hand is! Misschien helpt dit: ik had in het begin ook vrij weinig vertrouwen ondat het idd ook voelde alsof ik haar ging verliezen. Een soort menstruatieachtige krampen, alleen dan een tikje erger. Uiteindelijk een goede echo gehad en niks aan de hand! Hopelijk geldt dat voor jou ook! Laat je het even weten morgenavond?! X
Als je nou niet kan wachten tot morgen avond...wat ik echt niet zou kunnen....bij een pretecho bureau kan je meestal dezelfde dag nog terecht.
Goed dat je toch even gebeld hebt ! Ik had in het begin ook eerst wel eens krampen gehad maar zoals je kunt zien aan me banner is het goed gegaan Laat je weten hoe het gegaan is bij de verloskundige ?.
Apart dat ze je nog een dag laten wachten. Als ik hier vel mag ik altijd gelijk langs komen. Wat eerder ook gezegd is, over een pretechoburo kan misschien ook een optie voor je zijn. Kost je misschien 25 euro maar dan kan je vaak wel dezelfde dag nog terrecht.
Ik heb het ook gedacht dat ik mk kreeg vanwege de krampen en hier op het forum werd tegen mij gezegt dat het ook bandenpijn kan zijn.. ik hoop ook voor je dat het niks is... heel veel sterkte ik weet hoe stressvol het kan zijn maar probeer je rustig te houden.. geen bloed is zowiezo een heel goed teken.. heel veel sterkt en ik duim voor je
Spannend. Maar ja, de verloskundige kan toch niets doen als het op deze termijn mis gaat. Ik zou zelf trouwens zeker niet naar een pretechobureau gaan hiervoor. Zit je daar in de wachtkamer tussen de blije eieren met je stress. Lijkt me niet de bedoeling. Afwachten dus. En hopen.
Hier in het begin ook flinke krampen gehad, leek erg op de kramp die ik bij eerdere miskramen heb gehad. Maar ben nog steeds zwanger. Hopelijk zit het bij jou ook gewoon goed.
Krampen hoeven niet altijd wat te betekenen inderdaad. Hopelijk betekend het bij jou ook niks en is alles gewoon goed met de kleine.
Pretecho lijkt me ook niet zo stel dat t mis is lig je daar dan.. Afwachten tot morgen krampen zijn niet erger geworden en geen bloed
Heb bij mijn voorgaande zwangerschap ook krampen gehad rond het termijn van 10 weken. Zolang er geen bloed is, hoefde ik mij geen zorgen te maken, aldus de verloskundige destijds. Probeer je niet te veel zorgen te maken (ik weet het... makkelijker gezegd dan gedaan)
Meis ik heb nu zelf nog afentoe herftige krampen waar ik niet blij van word en ben 14 weken. Heb het ziekenhuis alles aan de tel gehad en idd ze kunnen nu helaas niks voor je doen als het mis gaat. Bij mij zijn het me banden en baarmoeder die pijn doen. Het gaat immers vrij hard groeien in het begin. Probeer je rustig te houden en ik hoop dat er niks aan de hand is