Afwachten!!! Word gek van

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by jeanney3, Sep 3, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jeanney3

    jeanney3 Niet meer actief

    Het zit zo, ik denk dat ik 4 dagen overtijd ben. Weet het niet zeker.
    Maar voel me misselijk, echt pijnlijke borsten. (Vond het altijd fijn als mijn vriend ze aanraakt nu niet dus) hoofdpijn, duizeligheid, zeurende pijn in mijn onderbuik (al 2/3 weken) en krampen, mijn benen voelen soms raar aan (krampen ofzo).

    Maar test geef steeds negatief. Dus ben niet zwanger volgens het test.
    Het is zo dat het Hcg hormoon die zorgt voor een positieve test toch? En voor kwaaltjes toch? Dan komen die kwaaltjes vast van iets anders dan, niet zwanger in ieder geval. Want loop al 2 weken rond met kwaaltjes maar geen positieve test.
    Want als ik zoveel last heb van kwaaltjes dan heb ik wel genoeg Hcg hormoon. Dan moet het test ook positief aangeven toch? Of heb ik het mis??
     
  2. jeanney3

    jeanney3 Niet meer actief

    Heb nu sinds gisteren bloedverlies, heel erg veel en veel bloedstolseltjes. Kan het zijn dat ik wel zwanger was. En dat het niet goed ging?? En heb nu helemaal geen kwaaltjes meer. Ra ra ra
     

Share This Page