Tja, en dan lust je gewoon geen water meer . Ik dronk altijd zeker 2 liter op een dag, zonder moeite. Lekker uit de kraan, uit de tap, lauw of koud, geen probleem. En nu word ik er dus vreselijk misselijk van. Met een beetje verdunlimonade heb ik het de afgelopen weken kunnen rekken maar ook dat staat me nu sinds 2 dagen ontzettend tegen. Sap, thee fris, koffie en melk gaan er ook niet meer in. Iemand die dit herkent en misschien tips heeft om toch voldoende vocht binnen te krijgen? Misschien dat een bepaald drankje jullie erg goed smaakte?
Ik had dat ook heel erg vond het beetje roestig smaken, ben helemaal geen drinker drink op het werk in de pause thee en bij het avond eten melk veeeeel melk voorderest drink ik eigenlijk niet best slecht maar lus echt gewoon niks( voor de zwangerschap) ook niet Hoop ook snel iets te vinden wat ik lekker vind Misschien ijsthee? Groetjes!!
Wat vervelend he! Ik heb het ook word je er alleen misselijk van of geef je er ook van over daarna? Ik heb het laatste, melk kan ik wel wegkrijgen maar ook niet te vlug. Een tip, hele kleine slokjes verdelen over de dag.
Ik heb hetzelfde probleem. Tijdens de IVF-behandeling dronk ik zeker 2,5 liter op een dag. Nu lukt het me niet meer. Water lijkt de trigger te zijn om over te geven. Gek genoeg gaat het 's avonds beter. 's Ochtends laat ik het dus maar en ik probeer in de loop van de middag dan toch nog wat thee te drinken en 's avonds een flesje bronwater. Dat gaat wel. Sterkte meis!
Dank voor jullie reacties! Ik geef gelukkig niet over maar ben van s-ochtends vroeg tot s-avonds laat flink misselijk. Voordeel is dat ik dus geen extra vocht door het spugen verlies. Koffie, vlees en zoetigheid laat ik ook allemaal staan. Alleen een cracker, boterham en groente, aardappelen en fruit eet ik. Fruitontbijt ga ik zeker proberen aangezien de smaak van fruit goed gaat. Icetea heb ik ook nog niet geprobeerd, ga ik ook doen.
Dat had ik ook nog steeds enige wat ik nu lekker vindt is koude ranja uit de koelkast of roosvice misschien helpt dat jou ook
Ik heb hetzelfde probleem Vandaag een glas bitterlemon op en een glas Spa blauw, that's it. Van dat weinige vocht ga ik me eerlijk gezegd ook niet beter voelen..
Oh ja bah, hier precies hetzelfde. Dronk elke dag liters water en nu al 3 weken nauwelijks. Ben al blij als ik 1 glaasje binnenkrijg, brrrr. Sap oid gaat ook nauwelijks, wel erg lastig hoor. Zelfde geldt voor groente/fruit en warm eten, bah. Enige wat aardig gaat zijn getoaste broodjes of bolletjes.
Eerst wat eten, dan pas drinken. Om niet misselijk te worden moet je zo veel mogelijk kleine beetjes eten over de hele dag. Ik dronk trouwens meer melk dan water.. Terwijl het eerst altijd water en thee was.
Hierzo idem, ik heb nu ipv een glas water een glas ijsklontjes die ik dan helemaal opeet 's avonds, is toch wat prettiger dan 'gewoon' water.
Pfff, ik heb wat gevonden! Heb nu "verse" jus d'orange van Tropicana door mijn water gedaan en dat gaat wel goed. Krijg ik in ieder geval weer wat binnen. Die zoetigheid van aanmaaklimonade staat nu gewoon ineens tegen. Heel bijzonder hoe die hormonen je hele lichaam in verwarring brengen Ach, wel duidelijk teken dat de baby zich nog goed vasthoudt. Bedankt en succes allemaal en een fijne avond!
Ik heb er ook nog steeds last van. Ik koop nu al een tijdje pakken water en zet die in de koelkast , dat vind ik lekker fris.En pakjes goedkope orangedrink en appeldrink, soort limonade. van kraanwater word ik misselijk. en ook thee , koffie en sinasappelsap of appelsap. Maar ik drink ook nog een blikje cola per dag, ook wel tegen de misselijkheid en i.p.v koffie.