zwangerschapsischias

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Kimama, 19 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kimama

    Kimama Actief lid

    7 jun 2009
    107
    0
    0
    Bij de eerste had ik op het laatst (maand of 8) last van zwangerschapsischias. Vooral rechts en kon vaak niet zitten staan en liggen, deed verdomd veel pijn!
    Bij deze zwangerschap had ik met 6 weken ineens steken in m'n rechterbil en ja hoor, daar was de ischias weer!
    Dus de dichstbijzijnde fysio opgezocht, en die man bleek ook shiatsu enzo te doen, en ook acupunctuur.
    Dus in plaats van gemarteld en gekneed te worden lag ik ineens 10 minuutjes later met 6 naalden in m'n lijf...
    En of het nou tussen m'n oren zit of echt hierdoor komt, binnen een week waren de klachten verdwenen.
    Ik moet natuurlijk wel uitkijken en niet teveel gekke dingen doen, maar heb t niet meer zo heftig terug gehad! En anders doen we gewoon nog een keer een sessie.
    Ik sta niet bij volle maan bloot in t bos bomen te knuffelen ofzo hoor, ik ben erg nuchter wat dit soort dingen aangaat maar dacht probeer t eens en t hielp. Wie weet helpt t bij een van jullie ook?
     
  2. Vlinder78

    Vlinder78 Bekend lid

    13 nov 2006
    514
    0
    0
    lerares
    Bovenkarspel
    Hoi,

    Goede tip!
     

Deel Deze Pagina