chagerijnig en dorst!

Discussion in 'Eerste symptomen' started by barbieQ, Oct 19, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. barbieQ

    barbieQ Nieuw lid

    Jul 27, 2008
    3
    0
    0
    Ik had de afgelopen week op m'n werk een erg kort lontje.... maar weet niet zeker of dat hier mee te maken had haha! :) Verder nog niet echte duidelijke symptonen. Alleen veel dorst.
     
  2. Niet meer actief

    Ik heb ook heeel veel dorst!
    Normaal kan ik echt heeeeel lang zonder drinken!
    Nu wordt ik zelfs snachts wakker van de dorst :(
    Heb jij trouwens de innesteling gevoeld?
     
  3. iniminie

    iniminie Bekend lid

    Oct 11, 2008
    974
    0
    0
    ja hier nog 1 die vergaat van de dorst
    ik kan normaal ook erg lang zonder drinken,drink vanuit me zelf erg weinig,maar nu zelfs ook in de nacht wakker om even wat te drinken,soms 2x per nacht

    en dat chago gedoe,ook heel bekend,kan uit me pan schieten,om.....niks :(
     
  4. barbieQ

    barbieQ Nieuw lid

    Jul 27, 2008
    3
    0
    0
    Raar he? Ik drink normaal ook nooit zoveel. Ach, het zal wel een functie hebben! :) Vandaag weer pissig geworden en tot tien tellen helpt niet echt. Arme omgeving.... weet nog van niks. Innesteling heb ik niet gevoeld, maar wel een klein beetje 'last' gehad van innestelbloeding. Hoe zat het met jullie zwangerschapstesen? Ik was 2 a 3 dagen overtijd, 3 verschillende testen gedaan en alledrie hartstikke duidelijk zwanger. Gelukkig geen dagen van onzekerheid voor ons. Hoera!
     
  5. manon1983

    manon1983 Lid

    Aug 7, 2008
    32
    0
    0
    ijmuiden
    hoi allemaal
    ik heb sinds een aantal dagen ook een enorme dorst! echt niet normaal.
    morgen mijn nod! spannend!
     

Share This Page