Ik verwacht op Kruidvat test nog mooie oploop. De action testen lopen hier nooit lekker op in het begin dus met zo’n duidelijke streep op action test zou ik voorzichtig blij zijn hoor
Goedemorgen dames. Ik ben bang dat het niks is Gistermiddag kon ik het niet laten en toch nog getest. Zie foto hieronder (binnen 5min genomen). Streep lijkt stuk donkerder. Vanmorgen heb ik getest met ochtendurine en streep is weer lichter Ik ben vandaag 14 dagen na otrivelle en zo’n 12 DPO
Misschien vanmiddag even weer testen en die testen vergelijken. Ik ben ook geen ochtend testen, testte on de ochtend ook veel lichter. En ik weet dat er veel zijn die smiddags beter testen dan met ochtend urine.
Ik vind ze erg duidelijk voor 14 dagen na ovitrelle, en sommige dames testen inderdaad duidelijker in de middag dan met eerste urine (ik ook). Ik zou de hoop nog niet helemaal opgeven hoor!
Ik ben niet zo negatief als jij in ochtend test ik hier tot 15/16 dpo ook nooit heel duidelijk en in middag wel. Jouw middagtesten naast elkaar lopen netjes op volgens mij ..
Ik ben vandaag op kantoor en ik kon het niet laten om naar de Kruidvat te gaan en clearblue te halen. Zie foto. Is dit nog otrivelle??? Ik weet niet of ik al blij mag/ kan zijn want wil niet teleurgesteld worden
Ik kan me eerlijk gezegd niet voorstellen dat het nog van de Ovitrelle is. Die is met 14 dagen echt nog minimaal aanwezig tenzij jij heel langzaam afbreekt. Ik zou hier persoonlijk wel veel hoop door krijgen!
lijkt me een gewone, en daar dan positief op testen lijkt me al helemaal niet meer van Ovitrelle te zijn dan.
Dank jullie wel voor de reacties. Toch ben ik bang dat het niet goed zit Vanavond heb ik weer getest met de action test en de streep was bijna niet meer zichtbaar. Hoe kan dat dan? Ik heb even niet bijgehouden hoeveel ik heb gedronken vanmiddag tot het moment van testen. Kan dat zo’n erge invloed hebben? Gek dat Clearblue aangaf dat ik wel zwanger ben Kan het toch Otrivelle zijn geweest of zo vroeg al misgegaan?
Ja, dat kan veel invloed hebben. Ik zou echt stoppen met testen op verschillende tijdstippen en max 1 test per dag doen en dan op hetzelfde tijdstip. Door veel te testen maak je jezelf helemaal gek. Het is niet onmogelijk dat het van de Ovitrelle is en vroeg misgaan kan ook. Dat kan niemand je vertellen ben ik bang. Ik zou morgen dezelfde test doen als je vanmorgen deed en die 2 vergelijken. Spannend joh, hoop zo voor je dat het goed is! Maar ben bang dat niemand hier je gerust kan stellen... sterkte met afwachten!
Ik denk dat het zeker nog wel ovitrelle kan zijn helaas. Ik zou echt stoppen met zoveel testen want het gaat je echt niet helpen. Het is al eerder gezegd dat je beter 1x per dag kan testen met dezelfde test en dezelfde soort urine (bijv elke dag 1e urine of 3e urine of avondurine etc).
Oh wat brengt dit onzekerheid. Echt even bij 1 test houden en op hetzelfde moment anders weet je echt niks
Goedemorgen, Even een update Vandaag ben ik denk ik 13 dpo (15 dagen na Otrivelle). Zie foto voor test van vanmorgen, binnen 4 minuten genomen. Ben blij dat ik weer een duidelijke streep zie, maar is dit normaal voor 13dpo? Ik heb morgen afspraak voor bloedonderzoek, fingers crossed dat mijn HCG waarden goed zijn.