Hoi dames ik heb vanmorgen een kruidvat testje er tegen aan gegooid en zit nu op de 10 of 11 dpo. nu zag ik een heel licht streepje maar ik twijfel heel erg Graag jullie mening Bekijk bijlage 458940
ik twijfel zo erg . Kan het dan nog wel als je 10 of 11 dpo bent ik zie zoveel mooie testen dan voorbij komen
Zeehond binnen 2 min al. Maar hij wou maar niet donkerder worden zat dat streepje nog net niet aan te moedigen hahahaha
Ik heb precies dezelfde test gehad vanmorgen. Ik zit ook op 10 dpo dus zelfde schuitje haha. Bij mij zat er iets amper zichtbaars binnen de afleestijd dus weggelegd. 3 uur later was die een stuk zichtbaarder. ik duim voor je!
Het kan indd nog Zou effe paar dagen wAchten Ik had 20 tot 25 tweede streep iedereen zei gefeliciteerd En 26 was streep opeens lichter en nu dus bloeden ! Verkeerde innesteling zeggen Ze dan pfff is wel effe balen als je dan denkt dat je zwanger ben Dus mijn advies aan iedereen pas testen op of na je NOd Mijn NOd zou 27 zijn
Ik had gister 10 dagen na de ovulatie een negatieve test, en dan ook echt spierwit. En vandaag een toch best wel duidelijke positieve, dus we zeker hoop ik hoop met je mee!