Vanmorgen getest alleen de controle streep zat bijna rechts tegen het glaasje aan van de action. Heb hem open getrokken omdat ik dacht zwangerschaps streep zal dan ook meer naar rechts zitten. Dit was het resultaat. Als je inzoomt zie je ligt 2de streepje
Ik zie wel een streepje, maar ze lijken inderdaad te ver uit elkaar te staan. Denk dat het beter is om deze test als ongeldig te beschouwen en een nieuwe test te doen.
Plaats nu ook nog eens een foto van de test gewoon compleet in omhulsel? Dan kunnen we beter zien of de streepjes op de goede afstand van elkaar staan of niet.
Met omhulsel is de test niet te lezen. Het eerste test streepje staat bijna al uit beeld. Heb net kruidvat 2voor5 gehaald en hier krijg ik het volgende op te zien.
Yup. Volgens mij ben je gewoon zwanger! Voorzichtig gefeliciteerd. Je zou eventueel nog een CB met wekenindicator kunnen doen, maar dat hoeft niet natuurlijk.