Bij mij vroegen ze in de kruitvat; heeft u nog vragen over het gebruik van deze ZWANGERSCHAPSTEST (est est est est klonk het in mijn hoofd nog na) Uhm nee hoor maar bdankt dat heel de winkel nu weet dat ik mss zwanger ben?! Dat vond ik onprofessioneel, maar het gevalletje van TS vindik gewoon lief en spontaan. 'Ik hoop het beste voor je', die opmerking kan toch twee kanten op? Ik vind het geweldig!
Hier waren ze wel erg discreet toen ik een test kocht, toen werd er gevraagd of ik wist hoe ik een thermometer moest gebruiken ik zat hem nog wel raar aan te kijken, om vervolgens lachend te zeggen dat ik het wel wist
Lol, nou ja zeg! Ik moet er vreselijk om lachen, maar dat is weer een andere uiterste zeg! Anno 2013 is het toch normaal om zoiets als een zwangerschapstest te kopen? Wat zei je: Moet ik m in mn oor of onder mn oksel doen? Ik denk dat de jongen van de action in alle onschuld en spontantiteit de genoemde opmerking maakte. Gewoon uit. vriendelijkheid. Niet al te druk om maken. En accepteren dat er ook nog mensen zijn die geen kwaad in de zin hebben en het goed bedoelen.
Ik zou het wel grappig vinden! Ik kocht er eens een bij kruidvat, en hij lag voor aan op de band met m'n spullen erachter. Voor mij stond een stel, hoogzwanger. Vroeg dat meisje aan dat stel terwijl ze die test pakt, hoort die er ook nog bij? Nou ik weet het antwoord wel haha..
Ik snap het wel hoor dat je niet wilt dat de hele winkel weet dat je een zwangerschapstest koopt. Ik zou het niet leuk vinden als anderen wisten dat we bezig waren om zwanger te worden. En in zo'n klein dorp als waar ik woon is de kans dat dan een bekende of vage bekende het dan opvangt best groot. En het kan toch ook zo zijn dat je eigenlijk helemaal niet op een zwangerschap zit te wachten en je toch een test moet doen. Dan zit je er echt niet op te wachten dat iedereen het weet.
Bij mij zei de man achter de kassa: succes meid, met een bezorgd gezicht. Ik zie er jong uit en toen al helemaal. Ik vond het alleen maar lief daf hij zo meeleefd met zn klanten..
Doe mij die jongen maar achter de kassa. Ik had een dame bij de DA die al geen zin had mij te helpen. Toen ik vroeg om een zwangerschapstest ( liggen achter de kassa), vroeg ze mij welke. Ik kon ze niet zien, wist niet waar ik uit kon kiezen. Mijn antwoord dus, nou doe mij maar een positieve. Ze keek me behoorlijk geïrriteerd aan en mededeelde dat ik alleen kon kiezen uit huismerk of CB. Helaas werd mijn stemming na het testen ook niet veel beter.
Ja hier vroegen ze het ook zijn ze verplicht. Ik had mijn zoon bij en zei lachend ja hoor zoals je ziet zijn we op de hoogte Ze.moest ook.lachen en zei. Ik kan er niets aan doen moet het vragen als we een undercover controle hebbben en ze horen dat ik het niet vraag bij geneesmiddelen en drogisterij artikelen kunnen ze hun certificaat kwijt raken. Meisje was eerst ook een beetje opgelaten en blij dat ik zo lollig reageerde.
Wat een muts!! Ik vind het een lieve opmerking van die jongen hoor, beter dan een chagrijn die je haast niet aankijkt.
Niet echt opmerkingen gehad, maar wat ik wel echt stom vind is dat ze bv hier bij de kruidvat de testen gewoon boven op de bv luiers leggen na het scannen en dan ook nog vragen of ik een tasje wil? Nee joh ik loop er altijd mee over de straat te zwieren
whaha ja idd vind ik ook stom hoor had ik ook een keer scant ze express als laatste de zwangerschapstest terwijl ik die eerst wou laten scannen en dan express heel luid vragen of ik een tas om de zwtest wil
Ik vind dat kassamedewerkers GEEN opmerking mogen maken over de inhoud van je boodschappenmandje. Nooit. Hou het zakelijk en wens elkaar een fijne dag.
Ik zou er niet wakker van liggen. Klonk goedbedoeld. Maar professioneel is het niet. Ik vind het zelf allemaal niet zo'n issue. Ik heb seks, net als het (hopelijk) merendeel van de getrouwde mensen. Soms koop ik een zwangerschapstest, soms condooms. Lig er niet echt wakker van. Op mijn werk heb ik ook uitgebreid de verschillende ervaringen qua anticonceptie besproken. Hoort bij het leven.
Gewoon vriendelijk bedoelt. Als je professionaliteit en discretie wilt mbt zwangerschapstesten kun je deze het beste bij de apotheek of een goede drogist kopen. Maar we hebben het hier over de action
Je kan wel zeggen dat je wil dat kassamedewerkers zakelijk zijn en niks zeggen maar werkgevers willen juist graag dat de medewerkers een klik met de klant maken. Wie weet heeft deze jongen net te horen gekregen dat hij te zakelijk is en probeert hij nu wat vriendelijker te zijn?
Zo raar is dat toch niet? Ik heb zat klanten aan de kassa die zo'n ding gewoon in de binnenzak steken of in een tasje die ze al bij hebben. Hoe vaak ik al zelfs een "uitbrander" heb gekregen omdat ik er WEL een tasje omheen deed ("Denk je niet aan het milieu ofzo?" of "Ik heb al genoeg tasjes, dank je...") En die vraag over of je weet hoe zo'n test gebruikt kan worden, was een paar jaar geleden wel, maar dat is nu niet meer zo. Ik vond het ook een debiele vraag. En dan heb je altijd snuggere Japie aan de kassa met een opmerking als: "Leg eens uit hoe je zo'n ding moet gebruiken dan?" Laat ik nu net wat bijdehandter zijn met de opmerking: "In zijn geheel innemen met een glaasje water" Anyway, ik maak nooit dat soort opmerkingen naar klanten toe. Je weet nooit in wat voor situatie ze zitten. Voor hetzelfde geld is ze verkracht. Of wordt de test gedaan om Hcg te traceren na een miskraam. Of wordt het simpelweg niet op prijs gesteld door de klant. Ik kan wel wat hebben, dus zulke opmerkingen zullen mij aan mijn derrière oxideren. Kan er wel om lachen...
Je kunt ook een klik maken zonder iets over de aankopen te zeggen. Klanten dienen zich niet ongemakkelijk te voelen over hun aankopen. Denk dat werkgevers het daar mee eens zijn.