ik moet de 19e mijn nod krijgen heb gewoon de 22ste aangehouden vanochtend kon ik het niet laten en heb getest in het begin zag ik wel een heel licht streepje maar bijna niet te zien na 5 minuten zag ik hem gelukkig een stuk beter en na het drogen nog beter de dichte test is als hij goed droog is zijn allemaal dezelfde test was gisteren zo duizelig dus d8t doe een testje maar eens weer me buikpijn is wel wat minder maar heb het echt 5 dagen flink gehad wat kan dat zijn Bekijk bijlage 65586
maar kan het zijn dat de buikpijn opeens minder word had 5 dagen steeds zeurende nod buikpijn en nu iets minder het zit er nog wel maar wel veelminder en witte afscheiding
Als je streepje na 5 minuten duidelijker wordt is je test ongeldig, je moet hem binnen 5 minuten aflezen. Test van het weekend en anders na het weekend, je zit nog erg veel voor je NOD, niet iedereen maakt even snel HCG aan. Ik zie het streepje bijna niet en als je al zo test vanaf 8 april... is dat niet een beetje zonde? Zo maak je jezelf alleen maar gek. Helemaal als je 11 dagen voor je nod test en dus paar dagen na je eisprong... Sterkte met wachten. Probeer het van het weekend en anders maandag.
he streepje was al te zien maar werd duidelijker maar goed ik zie het van het weekend wel ik w8t nu namelijk
Oei al van 8 april geen duidelijkere test? Dan zou ik contact opnemen met een deskundige want je kunt niet zwanger zijn of zwanger zijn geweest. Succes!
KV Heeft wel degelijk indroogstreepjes! Helaas lees ik die verhalen hier (en op andere fora) steeds vaker !! Vooral als ze superlicht/vaag blijven!
wat bedoel je je kunt niet zwanger zijn of zwanger zijn geweest ja ik hoop dat mijn nod 19tiende komt echt
dat heb ik ook genoeg gelezenl maar heb ookandere testen gedaan maar we w8ten rustig af mij hoor je niet meer tot maandag
Deesi heb je pas de 19e je nod? Stop dan aub met testen tot dan mocht je dan nog niet ongi worden dan kun je nogeens testen maar dit heeft echt geen nut je maakt je er zorgen om en dit soort testen verdubbeld erg goed om de 2 dagen.
Heb je ook foto's van die andere testen dan? Wellicht een idee om 3 dagen na die andere testen (geen idee wanneer je die gedaan hebt, want daar zei je eerder niks over), dezelfde test nog eens te doen! Als het streepje op die "andere" testen dan nu duidelijker zijn dan weet je ook voldoende. Blijven de "andere" testen ook hetzelfde resultaat houden (vaag en superlicht) dan ben je echt niet zwanger hoor!
neej dat weet ik ook wel hihi neej fotos heb ik niet had toen nog niet mijn mobiel en me normale camera deed het niet mooi ik ga nu w8ten tot maandag
Je hebt pas je NOD op je 19e en je test al vanaf 8 april??? Sorry moet hier wel een beetje om lachen hoor. Neem aan dat je zelf toch ook wel door hebt dat dat helemaal geen zin heeft om vanaf de 8e te gaan testen. Dure hobby zo voor je. Je zal maar een jaar bezig zijn zeg om zwanger te worden en je zal maar iedere maand zoveel geld uit geven aan testen. Ik heb ook gekeken maar kan er weinig van maken eerlijk gezegt.