Goedemorgen allemaal.. Ik voel me zo naar! Gister middag had ik een test gedaan van sensitest en die was positief. De streep was niet zo donker als de controlelijn maar hij zat er overduidelijk. Nu deed ik vanochtend een test van predictor en die was helemaal wit! Nu is het zo dat die sensitest gevoeliger is en dat die predictor nog niet gemeten heeft omdat er volgens de beschrijving meer hcg nodig is. Ik ben nu 5 dagen over tijd en bij mijn vorige zwangerschap testte ik ook pas op de 7e dag positief. Maar voel me zo vervelend nu bang dat het toch gewoon een fout was van de eerste test ofzo. Nu heb ik om 10 voor 11 een afspraak bij de huisarts. Ga daar opnieuw een test doen en hopelijk ook een bloedtest. Wat is jullie ervaring met de predictor die te gebruiken is vanaf het moment dat je niet ongesteld bent (dus niet dagen ervoor)? En zijn er mensen die dit ook hebben meegemaakt maar dat ze wel gewoon zwanger waren alleen dat er te weinig hcg was voor bepaalde testen?
He wat vervelend!! Heb je een foto van de positieve test? Ik denk dat de HA gewoon een urine test doet. Dus lijkt me sowieso verstandig om niet meer te drinken en te plassen. Spannend!!
nee heb geen foto en die kan ik nu ook niet meer maken want hij is iets lichter geworden al. Maar ik zie toch echt aan me lichaam dat ik zwanger ben. me haar is elke dag vet ondanks dat ik het gewassen heb, ik dring dolgraag melk wat ik normaal nooit deed. me borsten jeuken als een gek en zijn gevoelig! Gaan jullie voor me duimen? Me lichaam zegt ja het is raak en me hoofd zegt dat ik het beter van me af kan zetten
Dus dan was de test toch niet duidelijk positief? Want als hij positief was moet er wel een duidelijke roze streep staan! De symptomen wat je hebt kunnen duiden op een zwangerschap maar dat hoeft zeker niet! Ik ben benieuwd straks. Krijg je de test echt niet op een foto??
Ben nu op mijn werk dus kan zowiezo geen foto maken. De 1e test die ik deed was van sensitest en die was echt duidelijk. Ook is het zo dat die van sensitest 4 dagen voor Nod gebruikt kon worden. De test van vanmorgen was er een van predictor en deze kon pas vanaf de nod gebruikt worden. Ben inmiddels 5 dagen na nod. Maar bij me vorige zwangerschap testte ik pas positief met een predictor op 7 dagen na nod. Snappie
Toen ik zwanger was testte ik op nod positief met zo'n + test van CB, de volgende dag met eentje van Predictor en die was hartstikke wit! De volgende dag weer met CB en die was harstikke positief... ik heb dus niet veel vertrouwen in Predictor.
Dag meiden! Ben bij de arts geweest en ben gewoon hartstikke zwanger!! Heb erna ook nog een kruidvat test gedaan.en die gaf ook positief aan. Kortom predictor werkt niet goed of is niet sterk. Ben zoooo happpy
JJEEEJJJJ, dan is het een hele mooie banner haha. Gefeliciteerd meid!! En we willen inderdaad foto's zien!!
Yeeeej gefeliciteerd meis! Jouw verhaal is als het mijne bij mijn eerste zw-schap Toen eerst een test gedaan van Kruidvat, positief... nog een tweede gehaald (Predictor!) en die was negatief! Weer teruggegaan voor een ander huismerk, weer positief... en ik zat 8 dagen na NOD! Uiteindelijk late innestelling (bijna 2 weken teruggezet), dus HCG-waarde was voor de Predictor blijkbaar te laag!
dankjulliewel meiden! het is nog steeds niet echt doorgedrongen.. moet ook steeds voor de zekerheid nog ff naar de testen kijken haha.. hoe kan ik een foto plaatsen?
bovenaan de predictor test. wat opvallend hiervan was, was dat pas toen ik bij de huisarts was geweest en de kruidvat test al had gedaan (ongeveer 4 uur later), zag ik pas een hele kleine schaduw verschijnen. onderop de kruidvat test. de test die ik gister had gedaan kan ik nergens meer vinden maar mijn coclusie.. Sensitest en kruidvat 2voor5!