heejj meiden snap ff niets van me ovulatie testen. ik heb ze van babyboom shop en 2 rondes terug heb ik ze ook gebruikt en echt heel duidelijk me eitje ermee gevonden.. nu blijven ze maar zo? elke keer denk ik "dan moet hij morgen toch positief zijn?" maar dan is die weer zo goed als het zelfde als de dagen ervoor.. vanochtend leek de test in eerste instantie echt verre van positief maar nu is die toch weer aardig gekleurt. View attachment 46696
nee weet ik.. maar heb dus wel ovu pijn en de tekenen maar me ovu testen worden niet positief.. vorige keer bleve ze gewoon licht en toen 2 dagen echt knap positief en daarna gelijk weer licht van kleur. en waren van hetzelfde merk.. njah ik wacht het wel af..
jeetje meis is wel erg vervelend ja misschien toch net paar dagen later want het zit er wel aan te komen zo tezien succes meissie
Zo te zien moet je eisprong nog komen, wat je voelt is het groeien van je eicel, het spanning opbouwen voordat hij springt.
Ik denk ook dat je ei nog moet springen en je gewoon nog even moet doortesten (en oefenen ). Hopelijk was hij vandaag of is hij morgen wel knal
heejj meiden bedankt voor jullie antwoorden maar het ziet er naar uit dat me eitje toch is geweest op dag 18.. me ovu testen van gister en eergister waren nog precies hetzelfde maar vandaag bijna geen streep meer. me temp is sinds dag 19 ook echt hoog zoals na me eisprong dus ik denk toch dat die is geweest.. dag 17 is in verhouding met de rest echt heel iets donkerder. ik blijf wel door testen met elke dag 1 ovu test en we wachten dan wel af.. liefsxx
Volgens mij heb je je ei echt wel gehad hoor! Je kaartje ziet er prima uit! Misschien heb je gewoon je lh piek gemist? Kan altijd he.
Dat had ik ook deze maand! Vorige maand 3 dagen 2 dikke strepen, nu alleen een beetje verkleuring. En volgens FF wel mijn eisprong gehad.. (ook ovulatietesten van babyboom). Hebben jullie wel goed geklust?
ik had deze ronde ook niet echt super duidelijke positieve test, mijn testen zagen er ook zo uit, en 2 dagen later toch een poitieve test, ik test met een digitaale ernaast als ik twijfel of die positief is. maar van vorige maand waren me testen ook duidelijker, deze ronde had ik een dun donker penne streepje en de rest van de test streep was lichter, toen een digitaale gedaan met zelfde urine en was toch positief.
Marije, als ik heel eerlijk ben zou ik me niet zo blindstaren op die testen van babyboomshop, ik heb echt geen goed woord voor die online shop over! Lees dat jij al wel twee keer je eisprong met deze testen hebt gevonden, ik heb hem geen een keer gevonden!! We hebben steeds gewoon geklust wanneer de eisprong ongeveer zou moeten plaatsvinden! De testen gaven bij mij altijd een heel vaag streepje maar werd amper donkerder. Kreeg bij de ovu testen ook 6 zwangerschapstesten en geloof het of niet maar deze zijn nu nog steeds negatief! Terwijl ik toch echt al bijna 7 weken zwanger ben!! Sorry voor mijn negatieve inbraak in dit topic! Marije ik hoop dat je snel zwanger mag worden en ik zou volgende keer de testen bestellen van sensitest. (heb ik zelf nooit geprobeerd maar lees er veel positieve verhalen over)
heejj meiden toch twijfel ik nog steeds of me eitje wel echt is geweest.. heb nog steeds een drukkend gevoel onder in me buik. tepels zijn wel gevoeliger maar toch twijfel ik.. ik blijf gewoon doortesten en ik zie wel wat er gebeurt. we hebben alleen maar dag 18 geklust dus als die is geweest en het is indd op dag 18 dan zitten we wel goed. ik wacht het maar gewoon af meer kan ik niet doen. ik ben trouwens wel echt stront verkouden dus zou daar de temp verhoging niet van kunnen komen? liefs xx
@januari.. als eerste gefeliciteerd met je zwangerschap. ik lees indd ook steeds vader negatieve verhalen over babyboomshop. ik bestel ze ook niet meer als het deze ronde niet raak is. dan indd maar sensitest. klussen op het moment dat ik normaal me eitje zou hebben gaat niet want er is geen pijl te trekken op mijn cyclus !
ik heb die van matcare ultra ovulatie testen en die hebben mij goed gewerkt en heb ook nog van babyboom hi hi ik heb matcare ook te koop staan omdat ik ze toch niet meer gebruik heb er nog 20 maar dit is erg offtopic whaha... ik hoop echt dat je ei hebt gehad en dat je gewoon goed heb geklust mijn duimen draaien voor je
op de test lijkt de teststreep nog iets lichter maar in het echt is die even duidelijk als de controle streep. dus denk dat de temp stijging toch van me verkoudheid kwam en me eitje nog niet geweest was.. goed klussen de komende dagen dus. heel erg bedankt voor jullie reacties meiden!