Hallo allemaal , Zoals jullie misschien weten , was ik net een kleine maand bezig met kinderen.. Ik had een slecht gevoel erover , ook omdat ik nergens geen last van had enzo , Maaaaaar.. ik heb vanochtend een test gedaan , die gaf een hele lichte streep aan.. S'middags nog 1.. toen nog 1.. en rond 4 uur nog 1 Alle testen waren licht posi , is dit toeval of ? Op de laatste was wel duidelijk een dunne lichte roze streep te zien. Ik doe morgenochtend nog 1 test voor de zekerheid , Maar zoals alle testen er uitzagen ben ik denk toch echt zwanger
streep is streep zeggen ze vaak zelf heb ik geen ervaring ermee als hij licht is,want bij mij knalde ze er alemaal uit maar ik denk dat je gelijk hebt,zwanger
Bedankt allemaal ! Vanochtend weer getest & weer een lichte roze streep.. Streep = streep indd ! Mn vriendin denkt dat ik nog niet genoeg hormonen in mn lichaam heb , en dat me testen daarom heel licht zijn.. Daar ga ik maar vanuit
Heb ik gemaakt , maar omdat m'n camera niet meer optimaal is zie je echt helemaal niks ! Die strepen zijn al moeilijk te zien , met de camera zie je echt niks.. Ik ga wel meedoen aan moeders voor moeders , en als ik dan test , verwacht ik toch wel een dikke vete roze streep.. Daar maak ik dan wel ff een foto van
Hey, Op mijn testen had ik ook een heel licht streepje, zo licht, dat ik dacht dat de test waarschijnlijk voorbedrukt was of zo. Maar toch een paar dagen later een andere test gedaan, en die was duidelijker! Maar een voorzichtige felicitatie! Geniet van je dagen! Groetjes Kim
Thanks ! Ja wacht nog wel ff af tot ik me NOD heb (morgen dus) En heb een hele regelmatige cyclus , dus als ik maandag nog steeds niet ongi ben weet ik het echt 100 % zeker ! Maar alle 5 de testen gaven een roze streep aan , wel heel licht , maar wel te zien. Ik ga er dus gewoon lekker vanuit dat ik mama word..
hoi allemaal ook hier iemand die vandaag met twee testen met licht roos streepje teste. heb ze in me album geplaatst. m'n vriend is erg blij en ik ook. maar hoe kan ik erachter komen of t ook echt waar is? moet ik dan afspraak bij de HA maken of hoe en wat?
Dat zowiezo , voor de echo natuurlijk ect. Maar als je heel erg licht test , zoals ons (mijne waren namelijk nog lichter) dan geeft de test aan dat er nog niet genoeg hormonen in je urine zit..
Tineke, als je test positief is, is dat genoeg! Je zou het liefst meteen een echo willen of bloedprikken of het wel echt waar is, maar een thuis test is gewoon genoeg. Ik heb met 6 weken de VK gebeld om daar een afspraak te maken. Ook huisarts even gebeld om het te melden, meer hoe je denk ik niet te doen. Ja genieten!
Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap! Voor mij is het vandaag precies een jaar geleden dat ik positief testte, wat een geweldig moment en een nóg mooier resultaat! Een hele gezonde, voorspoedige zwangerschap gewenst en een heel gezond kindje!