Mijn implanon is vorige week verwijderd en ben nu opzoek naar me eisprong maar nu komt het... Vorige week dinsdag begonnen met testen... Geen tweede streep te zien het was blanco... Toen zaterdag en zondag deze test met een lichtere streep. Nu vandaag om 1 uur test en vanavond en geen streep meer te zien? Afscheiding word wel meer op dit moment, baarmoedermond is zacht en ligt vrij laag.. Iemand een idee ? Snap er niks meer van haha
Dus heb jij soms ook een tweede streep en dan weer een blanco test ? En daarna toch een knaller ? Heb je een foto toevallig ?
Klopt. LH schommelt de gehele cyclus. Het tweede streepje hoeft dus totaal niet op te lopen naar een piek. Bij de meeste vrouwen knalt die uit het niks. Een ovulatietest is pas positief als beide streepjes minstens even donker zijn. Je kunt dus niks anders doen dan door blijven testen, net zo lang totdat je een positieve test hebt. En ja, dat kan lang duren. Niemand kan je helaas vertellen wanneer je een positieve test zult hebben. Dat kan over een paar dagen zijn, maar helaas ook wel pas over een paar weken.