Sjonge jonge die dingen kosten handenvol geld.. heb dat nooit geweten joh. Welk merk gebruiken jullie? Ik heb die van het huismerk van de Dirkx gekocht voor 7 euro geloof ik. Welk merk gebruiken jullie? En kopen jullie voordeelverpakkkingen (meer dan1) of gewoon eentje?
ik heb die van sensitest, 6 stuks voor 8,99 aangezien ik grootverbruiker ben geworden scheelt dit aanzienlijk.
Ik had eigen merk van DA, 2 voor 14 euro. Mijn zus heeft ze ook gebruikt, en werkten prima. (Helaas waren ze bij mij steeds negatief, en ben ik nog niet zwanger)
Ik heb ook eigen merk kruidvat gekocht en had ook nog 2 digitale liggen van clear blue waar "zwanger/ niet zwanger" op staat deze werken ook erg duidelijk! Succes!
Ik heb een voorraadje van Matcare en van Sensitest (allebei via internet te bestellen). Ik vind ze persoonlijk via internet goedkoper dan dat je ze in de winkel kunt krijgen.
Ik heb ze ook gekocht van sensitest via internet. Krijg je meteen korting voor je volgende bestelling, en je hebt ze echt snel en discreet in huis. Alleen de ovulatietest ben ik niet tevreden over, ik leek geen eisprong te hebben die maand, en zie het resultaat
Haha, ik had begin deze week clear blue gekocht, maar raakte alleen maar gefrusteerder! Heb ze uiteindelijk vandaag teruggebracht. Geen probleem bij Etos. Ik heb me voorgenomen om er pas één te kopen als ik voorbij mijn NOD ben. Pfff wacht duurt zooooo lang!
Heeft er iemand ervaring met de testen van het eigenmerk van de aphoteek? Die heb ik nog in de la liggen.
Tja uuh ik heb er eentje geprobeerd maar was niet zwanger helaas dus kan er verder niet veel over zeggen. Vond het wel oké maar vind het net zo goed als de testen van Matcare en die laatste is vele malen goedkoper!
ik vind die van kruidvat goed de 2 voor 5 euro! niks geen vage streepjes of indrooglijntjes zoals bij die van dirkx negatief is dan ook echt negatief
Ik heb vorige maand testen besteld op testjezelf.nu 6 testen voor ik geloof 11,99. Inclusief verzend kosten en in een neutrale envelop bezorgd. (paste gewoon door de brievenbus dus geen pakketje). Wel met een pipetje, dus eerst urine opvangen en dan 3 druppels erop doen, maar dat vond ik eigenlijk wel prettig. Hele kleine cassette's zijn het, helaas een negatief resultaat. Maar mochten ze op zijn ga ik ze zeker weer daar bestellen.
Ik vind de testen die je via deze site kan bestellen het prettigste werken. Heb er verschillende gebruikt maar de matcare testen vond ik ook de makkelijkste en niet te gek duur
Ik had er 2 van da voor geloof ik 14 euro en die werken prima.. Ik heb ook die van de kruidvat geprobeerd 2 voor 5 euro maar was daar niet zo te spreken over.. Succes..
Ik heb die goedkope van eigen merk van de apotheek ook wel eens gebruikt maar die vond ik niet handig. Zit zo'n stokje bij die je in de urine moet dopen enzo. Ik wil gewoon 1 waarbij je rechtstreeks op de teststaaf kan plassen. Die van clearblue vind ik wel fijn.
Ik heb ze nu van claerview (of zo) besteld. zijn best goedkoop. Alleen ik heb achteraf dus gezien dat het van romed is. En daar heb ik niet zo'n goeie ervaring mee en heel veel dames ook niet. (meestal vals positief) We zullen zien, misschien zijn deze toch iets beter dan romed zelf. Ik weet het niet, we zullen zien. liefs bahar
Ik heb ze ook van sensitest. 6 stuks voor 12 euro (ongeveer) vond ik niet duur en het zijn gewoon die testen waar je overheen kunt plassen. Opvangen en daarna met een pipetje de urine er weer opdruppelen leek me niet echt een lekker makkelijk klusje 's ochtendsvroeg. En overdag drink ik veel te veel, dan red ik het niet om 4 uur lang niet naar de wc te gaan. Wil misschien ook nog diegene waar zwanger / niet zwanger op staat kopen, gewoon om als ik een licht streepje zie zeker te zijn dat het ook echt zo is. Denk dat ik het dan gewoon niet geloof